3D screening Praha a přítomnost partnera?

4
9.4.21 16:42

3D screening Praha a přítomnost partnera?

Ahojky :hug: Byla jste tu ted nějaká na 3D screeningu? Má otázka zní: mohl s vámi do ordinace partner? A jak dlouho to cele trvalo?

Paa :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
50
12.4.21 11:58

Byla jsem před měsícem v Podolí. Manžel se mnou nemohl - jsou nemocnice (takto to okomentovaly tam). Je ale pravda, že jsme se s manželem shodli na tom, že oželíme jeho přítomnost, za těch 800kč - rozdíl mezi Podolím (cena 900 kč, vlastní fleška) a soukromou klinikou (1700 kč, vlastní fleška v originál obalu), kam by mohl.

A zkušenost - Podolí skvělý, sice jsem déle čekala, ale to mi nevadilo. Pak jsem se dozvěděla, že se to protáhlo paní přede mnou, protože její holčička k nim byla celou dobu zády, tak se jí snažily otočit. Neúspěšně, po relativně dlouhém utz a mém čekání, vyšla paní skoro se slzami, ale řekly jí, že teď nic platit nebude a přeobjednaly jí na další týden. Což mi přijde jako naprosto úžasný, lidský přístup.

Já jsem vlezla do ordinace, ukázala břicho a malej byl hned suprově otočený, tak PA (asi) dělala fotky a video ještě dřív, než mě měla zavedenou v systému, aby se náhodou neotočil. Máme pět asi 30 vteřinových videí, na kterých je malý krásně vidět + 5 fotek z oněch videí. Vše probíhalo naprosto bez problému, ženský byly snad víc unešený než já. :) Manžel pak vše viděl doma a byl spokojený. Malého nám také změřily a sepsaly malou zprávu pro mého gyndaře. Za mě Podolí 100% doporučení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat