Zakrvácení - špinění 7tt

15
8.4.21 22:25

Zakrvaceni - spineni 7tt

Zensky, nechci byt hysterka, ale kdyz jsem byla dnes na zachode a curala jsem tak jak jsem se otocila popisu to vlastníma slovama, tak v kapce moci byli 3 takovy tmavy kapicky maly nevim, asi krve… proste v te kapce 3 takovy tupky krve, tmavsi… mam se bat? Od te doby se porad kontroluju…Jestli něco :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
761
8.4.21 22:28

Co na to rict.. muze to neco byt a nemusi. Ja bych na tvem miste jela hned na pohotovost a nepsala na emimino. Radeji jet 10× zbytecne nez jednou pozde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
8.4.21 22:35

Prvni trimestr je vždy 50 na 50. Pokud pojedeš na pohotovost, pochybuju, ze to bude k necemu. Možná by ti dali něco na udržení plodu, ale jsi vážně ještě malý týden. Sama jsem si prošla necim podobným, ale abych nebyla jen negativni - cca v 5-6tt jsem se ráno probudila a totálně růžový krvavý flek. Spinila jsem fakt hodně. Zavolala sestře, smirena ze to nevyšlo a ona at se stavím odpo. A ejhle, byla to jen praskla cevka a teď vedle mě spí roční dcerka :) příroda je nevyzpytatelna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
8.4.21 22:36
@Sardelka píše:
Co na to rict.. muze to neco byt a nemusi. Ja bych na tvem miste jela hned na pohotovost a nepsala na emimino. Radeji jet 10× zbytecne nez jednou pozde.

Na pohotovost je podle mě zbytečný jezdit. Já měla to samé, volala jsem tam, a bylo mi řečeno, ať si vezmu Askorutin, že v tomto týdnu to je buď anebo…

Příspěvek upraven 08.04.21 v 22:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2299
8.4.21 22:37

@Sardelka Na pohotovosti s tím ale teď nic neudělají..

@Johnytopi Jestli po utření nikde nic, tak bych se snažila být v klidu a nestresovat. A pro jistotu vynechat sex..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
8.4.21 22:47

Dekuji holky, po utreni a ani po dalsich navstevach wc nic tak budu doufat, ze to nic nebylo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
9.4.21 16:24

Ahoj, řeším něco podobného od začátku těhotenství… Já spinim s přestavkami. Úplně na začátku (což pořád jsem já vím) jsem spinila pak to ustalo… Ale v 6tt se to vrátilo ještě než jsem měla první kontrolu na gynde. Takže jsem běžela o dva dny dříve… Dr na nic nepřišel dal mi klidový režim a utrogestan a řekl mi že máme dvě miminka v děloze. Šla jsem teda domu (radost neskutečná protozr nám lékaři říkali že neotehotnim vůbec) ve středu jsem byla na kontrole a dr mi řekla že vše v pořádku… Ale ve čtvrtek odpoledne jsem začala i krvácet začala jsem plakat ještě jsem byla sama doma a jela hned do nemocnice… Dr mě uklidnila že vidí obě dvě srdíčka dostala jsem kapacku.. A zůstala v nemocnici.. Druhý den jsem začala znovu tak mi nasadily ascorutin a vše v pořádku… Ale spinila jsem pořád v sobotu večer se to vrátilo ale v nemocnici říkali že když to bude slabé že se nemám bát a ležet (mám hematom a cystu) v neděli ráno silné splnění tak jsem neváhala a stejně tam jela… Dostala jsem od pana dr. Injekci a řekl mi že je to velmi časté co se mi děje a že mimi jsou v pořádku… No teď ve středu jsem byla zas na kontrole a paní dr říkala že vše vypadá v pořádku a mimi rostou jak mají… A naplánovala mi s další prohlídku na tuhle středu. Jsme vyklepany jak to vše bude po těch letech snažení… Ale v nemocnici mi řekli sestry že příroda sama pozná jak na tom nimi jsou.. A nedá se nic než čekat… Je ti hrozny.. Snad jsen trochu pomohla… Jo mimochodem spinim pořád… Pořád beru ascorutin a utrogestan a femibion.. A ležím… Ale určitě bych jela na kontrolu nebála bych se toho v dnešní době ti mohou dát nejake léky na podporu tehu. Nebo injekci nebo dozor v nemocnici.. Nepodcenovala bych to :srdce: my jsme se dozvěděli že dokonce někdo spini skoro celé tehu. Ale důležité je aby se na tebe podivali

Teď jsem 8+1tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
10.4.21 07:20

Ja jednorazove hodne krvacela v 8 tydnu. Jeli jsme na pohotovost a byla jsem za to rada, jinak bych az do dalsi kontroly netusila, jestli tam miminko je. Vse bylo nakonec OK. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
14.4.21 06:55

Ahoj, momentálně jsem 7+1 a slabě krvácím necelý týden, nemám bolesti, žádné křeče, ale špinění stále mám. Jelikož jsem v listopadu musela jít na revizi, miminko se přestalo vyvíjet přesně, kdy jsem začala nyní špinit, tak tomu už moc nedávám a smiřuji se s tou horší variantou. Ale bylo to jiné než teď. Tak si pořád říkám, že nějaká naděje je. Já u doktora byla, dostala jsem Utrogestan a Ascorutin, ale změna žádná ohledně krvácení. Když jsem byla naposledy u doktora, tak jsme ani :srdce: neměli. Zítra mám kontrolu, která bude nejspíš rozhodující.
Ale jak píší holky, na začátku je to buď všechno a nebo nic. Příroda ví, co dělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4227
21.4.21 09:14

@Suliii ahoj můžu vědět jak jsi dopadla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
21.4.21 17:36
@Džejý píše:
@Suliii ahoj můžu vědět jak jsi dopadla?

Bohužel stejně jako letos v listopadu. Včera jsem se vrátila z nemocnice po kyretáži. Nezbývá nic jiného než věřit v to, že to vyjde, ale strach, že to nevyjde budu mít už asi pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4227
21.4.21 21:29

@Suliii děkuji za informaci. Teď prožívám taky toto. A nevěřím, že se to nějak v dobré obrátí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
21.4.21 22:35

@Suliii neztrácej hlavu! Já mám za sebou taky 2 potraty. Po tom druhém jsem se na všechno „vykašlala“ vyčistila hlavu a hlavně prepla úplně na jiné myšlenky. A za měsíc rodim. Strachu už se nezbavíš já ho mám ještě teď. Ale musíš věřit, že to vyjde :hug: musíš si sama uvědomit, že to tak prostě mělo být. Dokud si to neuvedomis budeš se tím trápit. Věř že bude líp :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
22.4.21 08:43
@Loloj1 píše:
@Suliii neztrácej hlavu! Já mám za sebou taky 2 potraty. Po tom druhém jsem se na všechno „vykašlala“ vyčistila hlavu a hlavně prepla úplně na jiné myšlenky. A za měsíc rodim. Strachu už se nezbavíš já ho mám ještě teď. Ale musíš věřit, že to vyjde :hug: musíš si sama uvědomit, že to tak prostě mělo být. Dokud si to neuvedomis budeš se tím trápit. Věř že bude líp :hug:

Moc gratuluji lolo a přeji rychlý porod hlavně bez komplikací. :) Přesně jak píšeš, musím se od toho teď odprosit, nebudu už tlačit tolik na pilu. Tyto věci se dějí určitě pro něco, hodně jsem si tím uvědomila a doma nás to ještě víc semklo dohromady :srdce: Kamarádka si tím prošla také, dva potraty a teď má úžasného ročního chlapečka doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
22.4.21 08:51
@Džejý píše:
@Suliii děkuji za informaci. Teď prožívám taky toto. A nevěřím, že se to nějak v dobré obrátí.

Je to těžké období, hlavně po té psychické stránce, hlavně si nic nevyčítej, kdyby to špatně dopadlo. Vše co se děje, děje se pro něco. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat