Placenta na přední strane

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8.4.21 19:13

Placenta na přední strane

Ahoj mám takový asi blbý dotaz..jsem 27tt a na všechny kontrolách jsem měla placentu na zadní straně..A dneska jsem byla na kontrole kvůli ledvinám prcka a doktor mi řekl že ji mám na přední strane..stalo se to někomu nebo je možný že se doktor dneska spletl? Děkuji moc za odpovědi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1304
8.4.21 19:17

@Petulle1993 placenta na predni stene je bezna zalezitost. Bud je na predni nebo na zadni. Jediny co rikaji, ze nejsou cejtit tolik pohyby a druhy ze pri porodu muze mit tendence byt roztrhana. Coz jsem ja treba opravdu mela. U druhy dcery jsem ji mela na zadni a placenta sla cela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.4.21 19:19

@Barunkaska a to je normální že se takhle pohybuje? Jsem poprvý tehu tak popravdě nevím co je a co není normální ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6550
8.4.21 19:37

Příspěvek upraven 13.11.21 v 17:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
8.4.21 19:42

A není to jedno? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1406
8.4.21 22:29

U minulého těhotenství mi tvrdili celou dobu placenta na zadní stěně a na příjmu k porodu najednou na přední. Popravdě, taky jsem to nepochopila. Doktorovi, který mě přijímal, bylo tak 25. Tak jsem mu řekla, že je mi to tedy jedno, kde je placenta, jen že by mě zajímalo, jestli se může takhle posunout. Pak přišla asi jeho „skolitelka“, te bylo tak 26 a řekla, že placenta je „v rohu“ :lol: ale u porodu byla MUDr. potom dobrá :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.4.21 08:43

Děkuji moc všem za odpovědi ;) v úterý jdu ke svému Dr tak se ho na to zeptám ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1304
9.4.21 16:42

@Petulle1993 to nevim ale myslim ze mozne to je. :) Ono nahoru taky cestuje. Nestresovala bych se tim, podstatne horsi nez ze se posunula z jedne steny na druhou, by bylo kdyby spadla dolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.4.21 15:27

@Barunkaska tak jsem byla na kontrole u svýho doktora a ten mi zase rekl ze je na zadni stene :D a je to vse v poradku :) krasne rostem a pribirame :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1304
14.4.21 16:56

@Petulle1993 tak se treba prekoukl. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu