3letá má zelenou stolici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ga Briela
Kecalka 395 příspěvků 21.01.18 19:34
3letá má zelený bobek

Ahoj holky chci se zeptat, jestli je normální kdyz ma trileta dcera uplne zelený bobek je to až strašidelně křiklavá barva. Malá je uplne v pohodě nic ji nebolí poletuje…

Vcera a dnes jedla dort a tam byl BÍLÝ parcipán, tak jestli to nemohlo byt tím??? Ale ten marcipán nebyl zelený a hlavně nejedla nic zeleného jen okurek jako kazdy den a ten s ni nic nedělá…prosím poradte máme jet na pohotovost nebo je to z toho marcipánu :nevim:

Příspěvek upraven 22.01.18 v 19:21

Reakce:
Agrion
Závislačka 2799 příspěvků 21.01.18 19:50

Pokud ji jinak nic neni - bolesti bricha, horecky - tak rizhodne ne pohotovost. Z ceho to ma ti nepovim… pokud bude stolice i nadale napadne barevna bez klinickych priznaku tak zajdi pro klid duse k vasemu deckarovi.

Katerina308
Kecalka 487 příspěvků 21.01.18 19:56

@Ga Briela
Syn měl takto zelenou stolici po potahovaném dortu. Převážně černá barva byla na dortu. Taky jsem z toho byla vyjevená. Ale na nic si nestěžoval. Tak jsem se jen zeptala kamarádky, co už s dětmi pár oslava prožila, jestli to nemůže být z toho.

Ivčis
Závislačka 3954 příspěvků 21.01.18 21:10

Tohle dělají borůvky. Moje mela úplně zelené houvno jako by snad snedla barvu.

Run
Generální žvanilka 20603 příspěvků 21.01.18 21:12

Maka to měla po houbách. Na pohotovost bych tedy rozhodně nejezdila.

Ga Briela
Kecalka 395 příspěvků 22.01.18 19:22

Tak nakonec to bylo z černého potahu marcipánu na dortu…kdyby mel nekdo podobný problém tak třeba mu to pomůže :)

jitkadv
Nováček 1 příspěvek 30.01.18 12:04
zelena stolice z marcipánu

Dekuji, uklidnilo me to. Malý mel v patek narozky a vcera - pondeli zelené hovišo. Dort mel take potazeny marcipánem, ale jedl jen cerna kola od bagru????… Tož to bude tim. Nic mu neni..???? @Ga Briela

Ga Briela
Kecalka 395 příspěvků 03.02.18 13:56

@jitkadv jooo cerny marcipán v tom vězí, my už to víme :)) takže žadný stres az bude po dortu tak bude vše ok :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >