3letá má zelenou stolici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ga Briela
Kecalka 393 příspěvků 21.01.18 19:34
3letá má zelený bobek

Ahoj holky chci se zeptat, jestli je normální kdyz ma trileta dcera uplne zelený bobek je to až strašidelně křiklavá barva. Malá je uplne v pohodě nic ji nebolí poletuje…

Vcera a dnes jedla dort a tam byl BÍLÝ parcipán, tak jestli to nemohlo byt tím??? Ale ten marcipán nebyl zelený a hlavně nejedla nic zeleného jen okurek jako kazdy den a ten s ni nic nedělá…prosím poradte máme jet na pohotovost nebo je to z toho marcipánu :nevim:

Příspěvek upraven 22.01.18 v 19:21

Reklama

Reakce:

Agrion
Závislačka 2740 příspěvků 21.01.18 19:50

Pokud ji jinak nic neni - bolesti bricha, horecky - tak rizhodne ne pohotovost. Z ceho to ma ti nepovim… pokud bude stolice i nadale napadne barevna bez klinickych priznaku tak zajdi pro klid duse k vasemu deckarovi.

Katerina308
Kecalka 452 příspěvků 158 inzerátů 21.01.18 19:56

@Ga Briela
Syn měl takto zelenou stolici po potahovaném dortu. Převážně černá barva byla na dortu. Taky jsem z toho byla vyjevená. Ale na nic si nestěžoval. Tak jsem se jen zeptala kamarádky, co už s dětmi pár oslava prožila, jestli to nemůže být z toho.

Ivčis
Závislačka 3552 příspěvků 21.01.18 21:10

Tohle dělají borůvky. Moje mela úplně zelené houvno jako by snad snedla barvu.

Run
Generální žvanilka 20482 příspěvků 21.01.18 21:12

Maka to měla po houbách. Na pohotovost bych tedy rozhodně nejezdila.

Ga Briela
Kecalka 393 příspěvků 22.01.18 19:22

Tak nakonec to bylo z černého potahu marcipánu na dortu…kdyby mel nekdo podobný problém tak třeba mu to pomůže :)

jitkadv
Nováček 1 příspěvek 30.01.18 12:04
zelena stolice z marcipánu

Dekuji, uklidnilo me to. Malý mel v patek narozky a vcera - pondeli zelené hovišo. Dort mel take potazeny marcipánem, ale jedl jen cerna kola od bagru????… Tož to bude tim. Nic mu neni..???? @Ga Briela

Ga Briela
Kecalka 393 příspěvků 03.02.18 13:56

@jitkadv jooo cerny marcipán v tom vězí, my už to víme :)) takže žadný stres az bude po dortu tak bude vše ok :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama