Vada nožičky pes cavus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Doris26
Povídálka 26 příspěvků 21.01.18 18:45
Vada nožičky pes cavus

Ahoj všem,
kdo máte zkušenost, prosím poraďte. Malý se mi narodil s touto vadou na nožce, nejdřív jako polohový equinovarus, to jsme během tří měsíců srovnali Vojtovkou, ale zbylo „postižené“ chodidlo, takže teď máme diagnózu Pes cavus. Modlím se aby to nebylo neurologické. Za týden mu to budou sádrovat, má mít sádru 4 týdny v kuse a pak se uvidí. Chtěla bych vědět na co se připravit. Každý doktor jiný názor.
Nejde mi ale do hlavy pokud má mít dítě sádru měsíc v kuse, jestli nedojde ke zpomalení růstu té nožky, růstových chrupavek a tak? :think:
Pak kojení jen s jednou sádrou, kojím v noci vleže, dítě na boku… :nevim:
Rehablitační po mně chce cvičit i s tou sádrou, myslím ale že by ta nožka natékala a mám strach aby si neudělal kýlu… :zed:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >