Vada nožičky pes cavus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Doris26
Povídálka 26 příspěvků 21.01.18 18:45
Vada nožičky pes cavus

Ahoj všem,
kdo máte zkušenost, prosím poraďte. Malý se mi narodil s touto vadou na nožce, nejdřív jako polohový equinovarus, to jsme během tří měsíců srovnali Vojtovkou, ale zbylo „postižené“ chodidlo, takže teď máme diagnózu Pes cavus. Modlím se aby to nebylo neurologické. Za týden mu to budou sádrovat, má mít sádru 4 týdny v kuse a pak se uvidí. Chtěla bych vědět na co se připravit. Každý doktor jiný názor.
Nejde mi ale do hlavy pokud má mít dítě sádru měsíc v kuse, jestli nedojde ke zpomalení růstu té nožky, růstových chrupavek a tak? :think:
Pak kojení jen s jednou sádrou, kojím v noci vleže, dítě na boku… :nevim:
Rehablitační po mně chce cvičit i s tou sádrou, myslím ale že by ta nožka natékala a mám strach aby si neudělal kýlu… :zed:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Svědek promluvil o muži, který se pokusil upálit: Muselo to mít souvislost s Palachem

V pátek odpoledne se na Václavském náměstí pokusil o sebevraždu starší muž,... číst dále >

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >