Vada nožičky pes cavus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Doris26
Povídálka 26 příspěvků 21.01.18 18:45
Vada nožičky pes cavus

Ahoj všem,
kdo máte zkušenost, prosím poraďte. Malý se mi narodil s touto vadou na nožce, nejdřív jako polohový equinovarus, to jsme během tří měsíců srovnali Vojtovkou, ale zbylo „postižené“ chodidlo, takže teď máme diagnózu Pes cavus. Modlím se aby to nebylo neurologické. Za týden mu to budou sádrovat, má mít sádru 4 týdny v kuse a pak se uvidí. Chtěla bych vědět na co se připravit. Každý doktor jiný názor.
Nejde mi ale do hlavy pokud má mít dítě sádru měsíc v kuse, jestli nedojde ke zpomalení růstu té nožky, růstových chrupavek a tak? :think:
Pak kojení jen s jednou sádrou, kojím v noci vleže, dítě na boku… :nevim:
Rehablitační po mně chce cvičit i s tou sádrou, myslím ale že by ta nožka natékala a mám strach aby si neudělal kýlu… :zed:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama