3. měsíční kurz a dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 15:28
3.měsíční kurz a dítě

Dobrý den, začátkem roku jedu na 3.měsíční kurz /syn bude mít v dubnu 3roky/ vždy se jede v nedeli a vrací se v pátek a takhle je to 3.měsíce. Malý chodí už do skoličky a tatínek se o něj bude starat, i babičky a děda. Je mi z toho hrozně a nedovedu si to představit, že 4 dny ho neuvidím, pak jen na víkend a zase, největš obavy mám, když bude nemocný a já u něj nebudu, ale lepší práci pro mě bych nesehnala. Měl prosím tohle taky nekdo podobný, že musel kvuli práci se odloučit od dítete? A jak jste to všichni zvládli? Malý teda na mě není uplne až tak fixovaný, je rád s babičkou i s tatínkem. Ale mně je z toho hrozne. :zed:

Reakce:
chaela
Ukecaná baba ;) 1555 příspěvků 3 inzeráty 25.12.18 19:18

Ahoj, já jsem právě kvůli dětem odpískala kurz, který by byl časově podobně narocny. Mrzí mě to, ale v aktuální situaci mi to za to nestojí. Je To kurz něčeho, čemu bych se po mateřské chtěla věnovat, ale i kdybych ho udělala, tak není jistý, že bych to mohla dělat. Napřed si chci zjistit platové a časově podmínky toho zaměstnání, a kdyby to šlo, tak nad tím pouvazuju. Je To lehce mimo můj obor a teď se zaucuju jinde, takže moje budoucnost na tom nestojí. Nevím, jak bych uvazovala v tvoni sotuaci. Ale aktualne si fakt nedovedu představit byt tak dlouho a často bez děti. 4 dny jednorázověs radostí, ale pravidelně po 3 meeiceburcite ne. Zase ale pokid bych kvůli tomu neměla uživit rodinu, přijít o dům nebo by děti neměly co jíst, tak bych nepřemýšlela a šla do toho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 15:47

Já už právě v té práci pracuji. Vyhovuje mi, že nemusím dojíždět, směna je od 7h do 15h takže skrz malyho ideální, neřeší když si vezmu na malyho paragraf a nehoní mě abych si rychle našla hlídání apod. Jak bohužel v jinych práci je,jsoz to bezp. Složky, Které mě baví a na peníze si vůbec nestezuju, nemuzu to tam ukončit a hledat si něco. Jinyho, pro sebe bych lepší práci nesehnal. Jen mam tak hrozný strach co malý :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >