3. měsíční kurz a dítě

Anonymní
25.12.18 15:28

3.měsíční kurz a dítě

Dobrý den, začátkem roku jedu na 3.měsíční kurz /syn bude mít v dubnu 3roky/ vždy se jede v nedeli a vrací se v pátek a takhle je to 3.měsíce. Malý chodí už do skoličky a tatínek se o něj bude starat, i babičky a děda. Je mi z toho hrozně a nedovedu si to představit, že 4 dny ho neuvidím, pak jen na víkend a zase, největš obavy mám, když bude nemocný a já u něj nebudu, ale lepší práci pro mě bych nesehnala. Měl prosím tohle taky nekdo podobný, že musel kvuli práci se odloučit od dítete? A jak jste to všichni zvládli? Malý teda na mě není uplne až tak fixovaný, je rád s babičkou i s tatínkem. Ale mně je z toho hrozne. :zed:

  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3451
25.12.18 19:18

Ahoj, já jsem právě kvůli dětem odpískala kurz, který by byl časově podobně narocny. Mrzí mě to, ale v aktuální situaci mi to za to nestojí. Je To kurz něčeho, čemu bych se po mateřské chtěla věnovat, ale i kdybych ho udělala, tak není jistý, že bych to mohla dělat. Napřed si chci zjistit platové a časově podmínky toho zaměstnání, a kdyby to šlo, tak nad tím pouvazuju. Je To lehce mimo můj obor a teď se zaucuju jinde, takže moje budoucnost na tom nestojí. Nevím, jak bych uvazovala v tvoni sotuaci. Ale aktualne si fakt nedovedu představit byt tak dlouho a často bez děti. 4 dny jednorázověs radostí, ale pravidelně po 3 meeiceburcite ne. Zase ale pokid bych kvůli tomu neměla uživit rodinu, přijít o dům nebo by děti neměly co jíst, tak bych nepřemýšlela a šla do toho.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.18 15:47

Já už právě v té práci pracuji. Vyhovuje mi, že nemusím dojíždět, směna je od 7h do 15h takže skrz malyho ideální, neřeší když si vezmu na malyho paragraf a nehoní mě abych si rychle našla hlídání apod. Jak bohužel v jinych práci je,jsoz to bezp. Složky, Které mě baví a na peníze si vůbec nestezuju, nemuzu to tam ukončit a hledat si něco. Jinyho, pro sebe bych lepší práci nesehnal. Jen mam tak hrozný strach co malý :(

  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama