Chráněná dílna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 10:24
Chráněná dílna

Ahoj trochu anonymě ale chodí sem i lidi od nás z práce Pracuji v knihkupectvi malý krámek, šéf tam má zaměstnanych 9 lidi. Je ranni a odpol šichta. Lidi tam jsou s různým postižením Roztroušená skleroza, rakovina a DMO a ještě s papiry na hlavu :oops:.Šefuje tomu dcera s tátou. Rodinný podnik. Problém je v tom že, když si chcete sednout, tak se musite dovolit a jit se zeptat a ještě řict, že vas bolí nohy. :pocitac:.Připadám si tam jak ve fabrice musite tam byt přesčas, jakmile odcházíte přesně v danou hodinu. Tak vas udajně ještě nepustili, a jste tam třeba o pul hod déle. Dojiždím a jsem ráda když stiham bus, další jede po hodině. Musite přesně přijit včas jak se o 5 min zpozdite je zle. Šefka se šefem nas v kanclu všechny pomlouvají. Jak jsme blbý apod A pak je to ťuťu ňuňu berušky moje kočko moje říká šefka Není to upřímné a člověk nevi, co si má myslet ".Člověk poté od šefky dostava SMS typu zničila jsi knihy Nezhasla si na WC už se vzpamatuj a začni makat. Když pak přijdete do práce tak už se nezmíní. A nebo jen letmo Směje se nám. apod Člověk tam je na nohách a jakmile nelita jako fretka už jste k ničemu.

Reakce:
Diana69
Kecalka 250 příspěvků 11 inzerátů 25.12.18 10:31

Tak to je chráněna dilna jak pojď na mě z boku…

Uživatel je onlinearinecka
Kelišová 5509 příspěvků 25.12.18 10:37

No, chovají se k vám teda strašně, nějak zapomínají že díky postiženým lidem mohou tahle fungovat, berou na vás poměrně vysoké dotace :nevim:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15787 příspěvků 25.12.18 10:56
@Anonymní píše:
Ahoj trochu anonymě ale chodí sem i lidi od nás z práce Pracuji v knihkupectvi malý krámek, šéf tam má zaměstnanych 9 lidi. Je ranni a odpol šichta. Lidi tam jsou s různým postižením Roztroušená skleroza, rakovina a DMO a ještě s papiry na hlavu :oops:.Šefuje tomu dcera s tátou. Rodinný podnik. Problém je v tom že, když si chcete sednout, tak se musite dovolit a jit se zeptat a ještě řict, že vas bolí nohy. :pocitac:.Připadám si tam jak ve fabrice musite tam byt přesčas, jakmile odcházíte přesně v danou hodinu. Tak vas udajně ještě nepustili, a jste tam třeba o pul hod déle. Dojiždím a jsem ráda když stiham bus, další jede po hodině. Musite přesně přijit včas jak se o 5 min zpozdite je zle. Šefka se šefem nas v kanclu všechny pomlouvají. Jak jsme blbý apod A pak je to ťuťu ňuňu berušky moje kočko moje říká šefka Není to upřímné a člověk nevi, co si má myslet ".Člověk poté od šefky dostava SMS typu zničila jsi knihy Nezhasla si na WC už se vzpamatuj a začni makat. Když pak přijdete do práce tak už se nezmíní. A nebo jen letmo Směje se nám. apod Člověk tam je na nohách a jakmile nelita jako fretka už jste k ničemu.

Takovýhle lidi nemají co dělat v práci s postiženými, tam je potřeba mnohem většího pochopení a empatie.Zřejmě jim jde především o prachy. Já už jsem ve svých skoro 40 letech ve fázi, že bych jim to určitě řekla, co si o nich myslím - hlavně co si myslím o jejich vztahu k těm postiženým, že se zcela určitě minuli povoláním, protože jejich dravost a honba na mamonem v tomhle odvětví nemá co dělat a že mám dokonce pocit, že by se měli stydět..a pokud by se nic k lepšímu nezměnilo a naopak se to i zhoršilo, tak bych odtamtud šla pryč.

Lu1234
Kecalka 246 příspěvků 1 inzerát 25.12.18 11:23

Hrozné, to je vyloženě šikana. Ještě v chráněné dílně?! To je snad na nějakou inspekci. Pro vás je teď ideální situace, zaměstnavatelé zoufale hledají zaměstnance, dejte výpověď a začněte jinde. Chudáci ti postižení zaměstnanci :(

astoret
Ukecaná baba ;) 1205 příspěvků 25.12.18 12:00

Berou dotace ci nejaky prispevek z UP? Nahladila bych je..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 12:51

Právě proto ta šefová si ze začatku hraje na kamaradku tyká mi .Je taková starostlivá Ale povahu má proměnlivou .přijde dobprace a je nas..ná pak se začne smát ani nevíme čemu .Pak na mě ty nemáš co na praci ne že jenom stojiš a koukáš.přitom mám na starost kasu tak to člověk i trochu tak hlídá.Nebo čťete novinky koukejte do knížek ,a pak no číst si mūžeš doma ne tady prosimtě uklid regaly zamet apod

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Přestala dýchat u snídaně! Princezna se zlatou hvězdou náhle zemřela

Zemřela Marie Kyselková (†83), která proslula coby princezna Lada v... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >