Čtvrtý den teploty u ročního dítěte

12.4.20 17:53

4 den teploty u ročního dítěte.

Ahoj, mám dotaz..
Od čtvrtečního večera máme teploty.
Které se pohybují kolem 39st.
Vždycky snížíme, ale po té se teplota zas vrátí.
K doktorce se teď těžko dostanu. Žádné jiné potíže nás netrápí jen samotné teploty.
Setkal jste se stim už někdo?
Co by to mohlo být?
Přemýšlím že zajedeme na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11111
12.4.20 18:00

Pokud k tomu nic jiného nemá, určitě bych netahala na pohotovost v téhle době. Syn měl teď 3 dny až 41,důvod nevíme, zřejmě zuby. Stejně tak rychle ho to přešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.20 18:02

@Aduš8 dobře, díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4507
12.4.20 18:14

Šestá nemoc? Ale pokud bude i zítra teplota 39, tak bych na pohotovost šla. Alespoň udělat CRP a moč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64594
12.4.20 18:17

Na pohotovost je zbytečné chodit, chytne tam horsi věci.. Srazela bych teploty, pokud je jinak v pohodě.. U ročního to můžou být klidně i zuby, cokoliv. Záleží na celkovém chování..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
12.4.20 18:36

Měli jsem teď u půlroční dcerky. Doktor radil nejprve otestovat moč, zda to není zánět močových cest nebo ledvin (papírky hexaphan) a po vyloučení tohohle se pak případně poradit, zda je návštěva nutná. U nás to samo přešlo po 4 dnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4507
12.4.20 18:37

Je velmi zajímavé, že v době kdy nebyl koronavirus by tu bylo spoustu příspěvků o tom, že už má být dávno na pohotovosti. Ale v současné době jí všichni budou radit ať nikam nechodí. Jako pokud budou horečky přetrvávat tak nejpozději v úterý bych zašla k lékaři. A to píšu jako lékařka, která se svými dětmi chodí k lékaři opravdu minimálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2049
12.4.20 19:13

Já bych na pohotovost šla, bude to nepříjemný zážitek, zvlášť teď, ale to se nedá nic dělat.

Takhle vysoké teploty, takhle dlouho, takhle malé dítě, měla bych strach. Ale je fakt, ze u nás v rodině nikdo na teploty netrpí.

Nemůžeš se tomu doktorovi aspoň dovolat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
12.4.20 19:18

Byla jsem ted na pohotovosti s horečkama s 11 mesicni dcerou napřed jsem tam volala a paní doktorka řekla že nás chce vidět. Ujistila mě že je vše dezinfikovane a neměli tam žádný případ nákazy tak jsem neměla strach a vyrazila :) Nakonec to byla šestá nemoc den po návštěvě se mala osypala a spadla jí teplota…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1034
12.4.20 23:29

@Enli můžu se zeptat, kde se teď při karanténě chytne 6.nemoc?? Čtu to tu teď často, tak se asi lidí tedy stýkají, nebo kde se to chytne??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1034
12.4.20 23:37

A jinak souhlasím, nevím proč bych nemela teď jit s dítětem na pohotovost, když za normálního stavu bych o tom nepřemýšlela a jela, víc než 3 dny horečky a pak k doktorovi, a kór když si člověk zavolá a domluví predem tak nevidím důvod, proc ohrozit zdraví dítěte, kdy v tuto chvíli by už zdravotníci měli být vyzbrojeni pomuckami a ošetřovat i jiné nemoci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.4.20 08:14

@Platanka bohužel..
Pořád zkouším a nic.
Tak uvidíme..
Nic méně teplota stále trvá..
Asi nám nic jiného nezbývá než na tu pohotovost zajít..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
13.4.20 19:15

@alialiali to by mě taky zajímalo nevylezly jsme z bytu tři týdny a to do slova vše obstarává muž… Ale doktorka se nad tím vůbec nepozastavovala když jsem se ji na to samé ptala a říkala že to i tak možné je :) takže to asi nebude až tak kolektivní nemoc ale napadlo mě to same…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
13.4.20 19:19

@alialiali ještě teda k té cestě na pohotovost muž dělá v zásobování tak jsme jeli i kvůli tomu a mužů říct že vše bylo zabezpečené… Na příjmu si nás převzali v oblecích sepsali jsme že nejsme rizikový a s nikým jsme nebyly změřili nám teplotu a poslali nás dal kam potřebujeme… Tam už byli jen v rouskach ale informování že nemáme příznaky koronaviru a ještě se bavili že nepotrebuji respiratory… Takže opravdu nevidím důvod proč nejet na pohotovost zdravotnictví se přece nezastavilo a normální nemoci taky ne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
16.4.20 07:08

Ahoj. My s ročním chlapecké máme to samé. Od pondelka horečky az ke 40 st. U lékaře jsme byli, crp do 5,takze virového původu nebo zuby. Od té doby střídáme Paralen s brufenem a nic, průběh stejný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat