4 týden tehotenstvi

Anonymní
1.6.20 13:47

4 týden tehotenstvi

Ahoj, mam 4 tyden tehotenstvi.. spinim trosku a mela sem trosku i krve.. na gyndu mam jit ve ctvrtek mam si radeji zajit uz zitra nebo se nemam strachovat dekuji vam za odpoved. Tedkom zadna krev jen trosku spinim

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

257
1.6.20 13:50

Já trochu krvácela i špinila u obou těhotenství. Na začátku. Nestresuj se, ale doktorovi si zavolej, ať to ví a případně si tě pozve dřív, aby tě pro klid prohlídnul. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1542
1.6.20 13:52
@Anonymní píše:
Ahoj, mam 4 tyden tehotenstvi.. spinim trosku a mela sem trosku i krve.. na gyndu mam jit ve ctvrtek mam si radeji zajit uz zitra nebo se nemam strachovat dekuji vam za odpoved. Tedkom zadna krev jen trosku spinim

4tt? TOS teď počůrala test. K Mudr se chodí až tak 7-8tt. Jinak to může odejít s MS. Ale špinění není rarita. Zda je to prosperující těhotenství ukáže až čas. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7166
1.6.20 13:59

Vždyť 4tt je ještě před vynecháním menstruace??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.20 14:00

Ja uz u doktora prave byla… trošku sem spinila delal mi ultrazvuk a tehotna sem.. ve ctvrtek mam. dojit znova.. prave… ale.nic me. neboli az teda na prsa ty boli

• Nahlásit
  • Citovat
1542
1.6.20 14:06
@Anonymní píše:
Ja uz u doktora prave byla… trošku sem spinila delal mi ultrazvuk a tehotna sem.. ve ctvrtek mam. dojit znova.. prave… ale.nic me. neboli az teda na prsa ty boli

Na utz ve 4tt nemohl doktor nic vidět :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14083
1.6.20 14:14
@Anonymní píše:
Ja uz u doktora prave byla… trošku sem spinila delal mi ultrazvuk a tehotna sem.. ve ctvrtek mam. dojit znova.. prave… ale.nic me. neboli az teda na prsa ty boli

Ve 4tt fakt nic neuvidí, jedině že by ti vzal krev. Jinak špinění je v tomhle týdnu docela normální. A i kdyby se něco dělo, tak s tím doktor nic neudělá :( Upřímně, až do 12 tt je to bohužel buď a nebo. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25706
1.6.20 14:16
@Anonymní píše:

On s tebou ale nic neudělá. Je to bud a nebo. Taky jsem lehce krvácela v 6. týdnu a dítě donosila do 40. týdne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.20 14:16

Tak zapomela sem rict ze mi bral krev tak ja uvidim jak pujdu na kontrolu

• Nahlásit
  • Citovat
14083
1.6.20 14:27
@Anonymní píše:
Tak zapomela sem rict ze mi bral krev tak ja uvidim jak pujdu na kontrolu

Tak, pokud jsi podle krve těhotná, pak se uvidí. Držím palce. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.20 14:50

Tak mockrat dekuji ja doufam ze se udrzi a bude vse v poradku uz o jedno sem prisla o druhy to uz fakt nechci.. ale dekuji za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
12345
1.6.20 15:38

4tt je termín ms, počkej na kontrolu, stejně je to buď a nebo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
564
1.6.20 16:42

Ahojky, taky jsem tu zakládala minulý týden diskuzi na toto téma. Já teda spinila hnědý vytok (byla to stará krev ) A vše přešlo:-) je to normální. Hlavně v klidu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.20 23:14

Ahojky, já zjistila tehu včera. Vcera měla přijít mrcha a nic.Digi test a výsledek jasný, miminko je plánované, počítala jsem plodné dny, sledovala čípek i hlen..skoro půl roku beru listovku.Na gyndu jsem volala dneska mám přijít až 18.6.na první utz.
Bojím se, aby bylo vše v pořádku..tak budeme mít termín porodu podobný. :lol:
Vůbec se nestresuj, já při prvním tehu spinila do 3.mesice a vše bylo v pořádku..Přeju pevné nervy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 12:56

Moc dekuji vsem

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie