41 TT a únava

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.11.19 22:00

41 TT a únava

Ahoj holky. Jsem 41 TT začátek a už druhý den jsem unavená a ospalá. Nemám ani silný nebo vyčerpávající náplň dne ani silné f. kontrakce. Nemůže být něco špatně? Mám pocit, že kdyby to přišlo tak ani neporodim :D chce se mi spát i když hodně spím, dlouho a přerušovaně kvůli WC tak jestli to už není tím. :nevim:
Když si lehnu hned se mi zavírají oči.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14964
24.11.19 22:06

Rodila jsem 40+5 a taky jsem byla uplne KO a říkala jsem si, že kdyby to přišlo tak budu tak unavená, že to snad nedám, ale neboj když to přijde tak budeš tak „vzhuru“ jak nikdy v životě i třeba 2 dny v kuse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
24.11.19 22:09

Nemůže to být tím že tělo prostě čerpá energii spánkem před tím než to spustí? :D Jinak by mi přišlo spíš divný kdybys unavená nebyla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2951
24.11.19 22:19

Rodila jsem 39+0 a posledních pár dní jsem byla taky unavená a vždy si v duchu říkala: “Dneska prosím ne, to nedám.” A jak mi prdla voda, byla jsem čilá jak rybička. Neboj, to dáš! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1403
24.11.19 22:38

Neboj ty kontrakce tě proberou, určitě neusnes :mrgreen: přeji rychlý porod ať už to máš za sebou. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3163
24.11.19 22:50

Zcela klidne spi! Ja se taky vzdycky bala, ze budu tak unavena/nemocna, ze to nedam, ale hormony te naspeeduji. Spi, spi za nas vsechny, co uz rok nespaly vic nez tri hodiny v kuse!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.19 10:15

@kacakaca no s miminkem se vyspím určitě líp :lol: aspoň bez břicha, přerušované a slabé spaní mám teď taky takže žádná novinka :D

• Citovat
  • Nahlásit
1342
25.11.19 11:10

Normálka, já se takhle cítila už tak 3 týdny před porodem, noc před porodem jsem usnula až v 1 a ve 3 vstávačka kvůli prasklé vodě. Pak jsem šla spát až další noc co už malá byla venku, takže jsem byla vzhůru téměř 24h v kuse a pohoda. Jak jsem si uvědomila, že porod je fakt tady, tak jsem měla energie jak kdybych spala týden v kuse :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1342
25.11.19 11:12
@Anonymní píše:
@kacakaca no s miminkem se vyspím určitě líp :lol: aspoň bez břicha, přerušované a slabé spaní mám teď taky takže žádná novinka :D

No ono nejde jen o krmení v noci třeba po hodině, masakr je, když se ti dítě ve 2 ráno probudí a vříská až do 4, v 5 další vstávání a v 6 ráno je jak kdyby spalo celou noc, kolik má energie :lol: Ale nechci strašit dopředu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat