41tt a porod nikde

27
12.5.21 06:49

41tt a porod nikde

Ahoj, jsem uz zoufala, Dr mi rekla ze budu rodit v terminu, ze mam porodni cesty skvele nachystane.. S manze
lem mame pravidelny pohl. styk, chodim 10tis. kroku denne, kazdy den uklizim. Zkratka vsechny babske rady jsem zkusila a jediny vysledek, ze mne silene boli podbrisek a trisla :,( a porod nikde. Hlenova zatka mi odesla 41+5. Mela jste to nektera taky tak? Jsou to uz fakt nervy 8). Jedine co mne zatim uklidnuje ze se mimiskovi dari :srdce:, ale chci se vyhnout vyvolavanemu porodu :nevim: a uz nevim co bych pro spusteni prirozeneho mela delat, uz asi koncim s pokusy :zed:. Dekuji za reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7312
12.5.21 06:56

Horká vana, a pila jsem hodně maliník, fakt jsem se tím prolejvala. Chůze do schodů, dřepy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8022
12.5.21 06:58

Mne prisel vyvolavanej porod uplne stejnej jako nevyvolavanej teda..

Příspěvek upraven 12.05.21 v 08:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
12.5.21 07:07

Jeszli ti odesla hlenova zatka, tak je to dobre znameni :) mozna bych se na vsechno fakt zkusila vykašlat. Třeba za to může i psychika :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64439
12.5.21 07:09

@Janny009 neuděláš nic.. Až bude zralé, tak se mimčo pustí. Já musela na vyvolání kvůli velikosti ve 41 +5 tt.. A to jsem fakt dělala milion věcí a neeee prostě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3175
12.5.21 07:16

Tohle záleží na miminku, takže to neovlivniš, ale chápu jak se cítíš, zazila jsem to. Je to náročný, už jen otazka hodin, dní. Indukce se neboj, pokud je vše dole nachystané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
12.5.21 07:41

Taky mi nic nepomohlo, porodila jsem ráno před plánovanou kontrolou, kde jsme se měli domluvit na vyvolání ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9593
12.5.21 07:41

41+5 bych si porod uz vyvolat nechala. Hamiltona ti delali? A neříkej mimisek to je otřesný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
599
12.5.21 07:45

Vim, jak je neprijemny konec tehotenstvi a jak uz to chcete mit za sebou. A to jsem rodila nejpozdeji 40 + 0. Mela jsem vyvolavane 2 porody ze 4. A opravdu bych nerekla, ze indukovany porod boli vic nez neindukovany. U posledniho jsem se taky snazila porod co nejvic uspisit, i jsem prosila o vyvolani. Nakonec se mimco rozhodlo samo. Pri prvnim porodu jsem dostala dokonce 3 davky oxytocinu (trval 41 hodin). A bolel mnohem mene nez druhy nevyvolavany. Spis proste kazdy dalsi porod boli vice nez predchozi, bez ohledu na vyvolani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
12.5.21 07:54

Hamiltona mi budou delaz dnes. Kdyby mi aspon porad nerikali jak je vse nachystane :D. Uz bych chtela mit mimi u sebe, jsem z toho nervozni, to cekani ted do tojo ty bolesti, mivam ted i krece :?. No jak rikam aji ten malinik jsem pila snad dva mesice dopredu 3 hrnky denne, no a proste nic… No tak uvidim co po tom Hamiltonovi, jako nechce se mi do nej, ale pry to neni skodlive pro miminko ani pro mne a mohlo by to pomoct kdyz jsou porodni cesty nachystane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9593
12.5.21 07:58

Mě dělali Hamiltona v 41tt a 41+2 jsem rodila a to mě zase říkali, že jsem totálně zabetonovana a bylo to druhý dítě. V 7 ráno jsem měla nastoupit na vyvolání a 3:50 se malý narodil. Takže, mě to hodně pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13059
12.5.21 08:06

Zkusila ses s miminkem domluvit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
12.5.21 08:38

@omites jak se to děla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
665
12.5.21 08:39

@omites A můžu se zeptat, jak to funguje? Asi jsem dělala něco špatně, když se mi kluk udusil… :think:

Zakladatelko, za mě vyvolat - neboj se toho, nebyla to taková hrůza z fyzického hlediska a to jsem rodila za opravdu strašných okolností. S riziky (dlouhého) přenášení jsi seznámena byla? Jak se daří placentě? Kontrolují ti pravidelně průtoky, vzhled - jestli se netvoří infarkty, kapsy pod ní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12687
12.5.21 08:54
@Danuska89 píše:
@omites A můžu se zeptat, jak to funguje? Asi jsem dělala něco špatně, když se mi kluk udusil… :think:Zakladatelko, za mě vyvolat - neboj se toho, nebyla to taková hrůza z fyzického hlediska a to jsem rodila za opravdu strašných okolností. S riziky (dlouhého) přenášení jsi seznámena byla? Jak se daří placentě? Kontrolují ti pravidelně průtoky, vzhled - jestli se netvoří infarkty, kapsy pod ní?

Tohle neni dlouhe prenaseni, do 42+0 je to stale porod v terminu.

Ja jsem si nechala zkontrolovat placentu a prutoky a pockala jsem. A pak to slo raz na raz a behem tri hodin mimco venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat