46 dc - neporadily byjste mi něco na vyvolání?

Anonymní
23.4.20 08:13

46 dc

Zdravím, dnes jsem 46dc, 16 dní zpoždění, tt negativní a ms nikde :( vyzkoušela jsem horkou koupel, čaje, víno, hromadu sexu, horkej polštářek na břicho, nic nezabírá. K dr jdu příští týden. Neporadily byjste mi něco na vyvolání? Jsem už zoufalá :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26351
23.4.20 08:16

Asi nic. Ono to přijde. Možná je posunuta ovulace, nebo nebyla. Už jsem měla i cyklus 72 dní ( ovulace 60 DC)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 08:18

@andelka83 asi spíš nebyla, trpím na anovulaky. Nechtěla jsem na vyvolávačku k dr :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
26351
23.4.20 08:25
@Anonymní píše:
@andelka83 asi spíš nebyla, trpím na anovulaky. Nechtěla jsem na vyvolávačku k dr :roll:

Já bych šla až po víc jak dvou cyklech.
Spíš bych řešila ty anovulacni cykly. Já je mívám při kojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26351
23.4.20 08:26

Když na vyvolávačku nechceš, tak nechoď. Je to tvoje volba, vždyť tě nikdo nenutí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 08:32

@andelka83 no, spíš půjdu na kontrolu jen. Jsem v lednu po revizi a toto měla být teprav druhá ms, tak se tělo asi srovnává, ale už trhám osobní rekordy :,( tak dlouho to nikdy netrvalo :(

• Citovat
  • Nahlásit
25038
23.4.20 09:02

Není to cysta :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 09:57

@Mava netuším, nikdy jsem žádnou neměla, nebo jsem o ní nevěděla. Uvidím co u dr no :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
26351
23.4.20 10:28
@Anonymní píše:
@Mava netuším, nikdy jsem žádnou neměla, nebo jsem o ní nevěděla. Uvidím co u dr no :roll:

Tak uvidíš.
Mně po revizi naběhl cyklus bez problémů. Ale mívám anovulacni v prvních cyklech po porodech, kdy ještě kojím. Hormony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17928
23.4.20 10:41

Šla bych na kontrolu, vyvolavačku bych si nechala píchnout až příště…

A teda asi bych se objednala po skončení karantény na fyzioterapii kde umí mojžíšovou, nebo něco takového a zkusila to strošku pofackovat mobilizacemi a cvičením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 11:51

Jak to dopadlo?
Já měla takto dlouhý cyklus loni v lednu, byla to cysta. Po půl roce sama zmizla.
Teď se mi to opakovalo. Cyklus 42 dnů. Díky karanténě jsem se k dr. nedostala a teď už to mám normálně v termínu.

Že by zase cysta? Mám ještě jit k dr. nebo neřešit, kdyz jsem to ted dostala normálně v termínu?
m.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat