7 DPO

Anonymní
21.4.20 19:54

7 DPO

Hezký večer,

jsem 7 DPO, a měla jsem ze začátku pocit, že se nám to konečně podařilo, nicméně začínám propadat zoufalství a smutku, vím, že je ještě na závěry brzy, ale mám chute jako při PMS, sladké, slané, nevím, co bych si dala. Pobolivat mě zacinaji i prsa, tak jako před menstruaci. Každý den a hlavně večer jsem trpěla opakovanými zimnicemi. Test budu delat až tak za pět dní, cca 12-13 DPO, asi nejsem připravena, že bude negativní. Myslíte, že už je to ztraceno, když se objevily PMS příznaky?

Děkuju moc za vaše zkušenosti a názory.

:srdce:
  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22353
21.4.20 20:14

Po jaké době snažení přichází takový šílenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.20 20:19

@Janli 2 roky a jedno mimoděložní těhotenství.

• Citovat
  • Nahlásit
1160
21.4.20 20:24

Hele, snažili jsme se 5 let a jedno zamlkle těhotenství. Nehruť se z toho, každopádně šance samozřejmě ještě je, ale je nesmysl se takhle nervovat další dny a měsíce… Test zkus až když ti vynechá menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22353
21.4.20 20:43
@Anonymní píše:

Tak to chápu. Už jste to řešili v caru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2817
21.4.20 20:49
@Anonymní píše:

A chodite nekam do car? Zjistovali jste, kde by mohl byt problem? To uz je nejvyssi cas… drzim palce, 7dpo je na jakykoli zaver vcetne pms priznaku brzy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.20 21:00

První těhotenství jsem se moc nesledovala, ale druhém a třetím těhotenství jsem měla příznaky úplně stejné jako pms. Testovala jsem až po vynechání a moc nevěřila, že se povedlo. Takže nic není ztraceno.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat