Snažení o mimi v 19

Anonymní
20.4.20 22:46

Snažení o mimi v 19

Dobrý den, chtěla bych znát váš názor. S přítelem se snažíme o miminko, protože můj gynekolog mi 2 roky zpátky řekl, že by bylo vhodné se snažit opravdu co nejdříve, že by to potom už nemuselo jít. Ale je mi teprve 19. Co si o tom myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
418
20.4.20 22:57

Že to je tvoje věc, ale promysli si to, jestli mimču dokážeš dát vše co potřebuje. Školu hotovou máš? Něco našetřeno? Bydlení? Přítel stálou práci? Dítě není levná sranda.
Ano, mě je 19, mám čtyřměsíční mimčo, ale mám vlastní byt, školu hotovou a s přítelem se budeme brát. Přítel má stálou práci. Tak jsme do toho šli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34693
20.4.20 23:09
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych znát váš názor. S přítelem se snažíme o miminko, protože můj gynekolog mi 2 roky zpátky řekl, že by bylo vhodné se snažit opravdu co nejdříve, že by to potom už nemuselo jít. Ale je mi teprve 19. Co si o tom myslíte?

Co nejdříve ale neznamená, že si upíchneš dítě bez rozumu do nevhodné situace. Pokud dítě uživíte, přítel má stabilní práci a znáš ho aspoň rok nebo dva, máte kde bydlet (pokojíček doma u maminky do toho nepočítám), tak směle do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21887
20.4.20 23:10

Kdyby sis aspoň nechala ty kecy o tom, jak musíš otěhotnět co nejdřív :roll: to si nech pro staříky, ty ti to možná sezobou. Za mě jsi pitomá, ale je to tvoje věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.20 23:22

@Russet Já si myslím, že mu dokážu dát vše, co bude potřebovat. Děti opravdu miluji. Přítel má vlastní dům, práci stabilní a já mám po škole. Peníze máme našetřené, jak já, tak on.:)
@terien díky, pouze jsem se zeptala. ;) Toto řekl mně i mojí mamce, kvůli ne zrovna šťastné dg., můj lékař. Pouze jsem ho citovala. ;) Tak si prosím tohle odpusťte. Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
175
20.4.20 23:24

Je mi 19, mám dcerku 5m..nebylo to plánované..ovšem, školu mám hotovou…manžel je o 4roky starší takže když jsme se poznaly už měl byt, stálou práci, našetřené peníze (stejně tak i já) a tak jsme věděli, že zázemí a finanční jistotu pro mimčo máme..důležité je..má přítel stálou práci? Zvládli by jste to finančně? Můžete mimču zajistit zázemí(jak bylo řečeno, není tím myšleno pokoj u rodičů)? A to nejdůležitejší..jste si jistí že do toho chcete jít OBA? Jde o to, aby si pak sama s mimčem neskončila u rodičů kvůli tomu že přítel zjistil, že na to není připraven…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34693
20.4.20 23:28
@Anonymní píše:
@Russet Já si myslím, že mu dokážu dát vše, co bude potřebovat. Děti opravdu miluji. Přítel má vlastní dům, práci stabilní a já mám po škole. Peníze máme našetřené, jak já, tak on.:)
@terien díky, pouze jsem se zeptala. ;) Toto řekl mně i mojí mamce, kvůli ne zrovna šťastné dg., můj lékař. Pouze jsem ho citovala. ;) Tak si prosím tohle odpusťte. Děkuji :)

Přítel má vlastní dům. Aha. Takže v případě, že vám nedopadne vztah, vrátíš se k mámě. Proč není nejdřív svatba? On nechce? Tvoje máma a ty je rozdíl. Nebo ona se o tvé dítě bude starat? Moje máma měla dvojčata v 19. Ve 23 už byla rozvedená. Děti věčně strkala babičce.

Co je to za diagnózu? Švagrové to tvrdili taly a má dvě děti jako nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64594
20.4.20 23:29
@Anonymní píše:
Že je to hloupost.. Protože v tomto věku ho nejspíš neuzivis, nemáš zázemí atd :think: mmchdm, já mám papír, že dítě mit nemůžu, čekám 3. Nwm, kde to doktoři berou..
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21887
20.4.20 23:31
@Anonymní píše:
@terien díky, pouze jsem se zeptala. ;) Toto řekl mně i mojí mamce, kvůli ne zrovna šťastné dg., můj lékař. Pouze jsem ho citovala. ;) Tak si prosím tohle odpusťte. Děkuji :)

Tak určitě :lol: emiminovská klasika - diagnóza na dítě, nejlépe hned, v 19 procestovaný svět, barák a ranec na kontě :lol: good luck ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34693
20.4.20 23:38
@terien píše:
Tak určitě :lol: emiminovská klasika - diagnóza na dítě, nejlépe hned, v 19 procestovaný svět, barák a ranec na kontě :lol: good luck ;)

Hele, třeba jim to vyjde. Ale spíš to vidím na to, že příťa bude pařit ve 23 hry, na dítě bude sama a bude se ptát mimina, na co má nárok. Taková klasika tady :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21887
20.4.20 23:43
@Russet píše:
Hele, třeba jim to vyjde. Ale spíš to vidím na to, že příťa bude pařit ve 23 hry, na dítě bude sama a bude se ptát mimina, na co má nárok. Taková klasika tady :nevim:

Tak víš jak, do práce se jí nechce, tak nakecá příťovi jak musí být mimisek hned. On si to představuje jak Hurvínek válku, tak ji to odkyve a do dvou let jsou tam, kde jsi to popsala. To už tu všechno bylo 1000×.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
429
20.4.20 23:51

Mamku strašili s tím, že nebude moct mít děti nebo to bude hodně komplikované je mít, nakonec porodila dvojčata (mě a bráchu) a pak ještě mladší ségru - sice jí chvíli trvalp. než otěhotněla poprvé, plus byla s námi celou dobu rizikové, ale ségra šla už úplně bez problémů :) čekl ti doktor vůbec, co máš za diagnózu a proč by to nemělo být možné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3779
21.4.20 00:00

Tohle údajně řekl doktor i jedné známé, má čtyři děti přirozeně a ani se moc nesnažili. Já jako upřímně nechápu, buď člověk má problém nebo ho nemá, jako ve 25 už bys dítě nemohla mít proč konkrétně? Napiš sem tu diagnózu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
21.4.20 00:04
@terien píše:
Tak určitě :lol: emiminovská klasika - diagnóza na dítě, nejlépe hned, v 19 procestovaný svět, barák a ranec na kontě :lol: good luck ;)

Presne :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.20 00:07

No nic. Chtěla jsem normální a objektivní názory, ne tyhle předpovědi do budoucna a narážky na dnešní “mládež”. Mějte se krásně. ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat