Gynex a dlouhé cykly

Anonymní
20.4.20 08:00

Gynex a dlouhé cykly

Dobrý den, mám hrozně dlouhý cykly, kolem 50 dní, nejspíš ani ovulaci nemám. Snažíme se o miminko a s dlouhýma cyklama to evidentně nepůjde :( poradí mi někdo jak užívat Gynex kapky? Vím že 3 týdny a pauza týden, po tom týdnu mám zase nasadit na 3 týdny ikdyž ms nepřijde? Už mě ty dlouhý cykly štvou :( díky za radu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17260
20.4.20 09:00
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám hrozně dlouhý cykly, kolem 50 dní, nejspíš ani ovulaci nemám. Snažíme se o miminko a s dlouhýma cyklama to evidentně nepůjde :( poradí mi někdo jak užívat Gynex kapky? Vím že 3 týdny a pauza týden, po tom týdnu mám zase nasadit na 3 týdny ikdyž ms nepřijde? Už mě ty dlouhý cykly štvou :( díky za radu :srdce:

Ahojky taky jsem to teď měla 50.dbi nedošla menzes, snažíme se o mimco.
Nasadila Gynex, a uvidíme zda to nějak zabere, spíš proměnu se nemohu zbavit menzes tu teď mám 14.dni jen po utreni něco málo na vlozce.
Ještě jsem brala, INOFOLIC A JERAB PTACI, ty jsem přestala brát, a u nich nebyla menzes 2.mesice, a po vysazení jsem zacla spinit, a spinim dále. Jinak Gynex beru ráno 7 kapek a večer.7.kapek.
Za tyden vysadi. ;).
Jsem rozhodnuta, opět nastivit gyndarka. A tak nasadit asi antikoncepci, na úpravu. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
20.4.20 09:08
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám hrozně dlouhý cykly, kolem 50 dní, nejspíš ani ovulaci nemám. Snažíme se o miminko a s dlouhýma cyklama to evidentně nepůjde :( poradí mi někdo jak užívat Gynex kapky? Vím že 3 týdny a pauza týden, po tom týdnu mám zase nasadit na 3 týdny ikdyž ms nepřijde? Už mě ty dlouhý cykly štvou :( díky za radu :srdce:

Ahoj, já brala gynex na podporu otěhotnění a brala jsem první týden 3×denně 3 kapky, druhý týden 3×4kapky a třetí týden 3×5 kapek. Takhle to doporučila lékařka mojí známé, každopádně po dvou měsících jsem ho přestala brát, protože se mi cykly naopak prodloužily. Normálně mám tak 28 dní, a po Gynexu jsem měla první cyklus 34 dní a druhý 36, přestala jsem ho brát a zase jsem na cca 28 dnech. :nevim:
Ale jak už jsem tady vyčetla ve spoustě diskuzí, tak na každého účinkuje úplně jinak. Snad ti pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
20.4.20 09:12

3×denně 10kapek 3 týdny a pak týden pauza a podruhé. začít brát po menzes. Uvidíte a na podzim zopakovat. k tomu uz nebrat žádné preparaty ani kontryhel. Jak je tu často uvedeno. antikoncepce nic nesrovna, naopak rozhodi. Naplánujte si hezké dny, dovolenou atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17260
20.4.20 09:19

@Kokolina29 No jen já nevím jak se. zbavit menzes tu mám 14.tahhem je ju nemám silnou, jen po utreni, je možné že se to po Gynexu čistí, a nebo jak jsem bralala ty jiné léky na podporu těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat