Natalart 2020 IVF

Anonymní
21.4.20 17:28

Natalart 2020 IVF

Zdravím holky. Natalart už tu byl řešen xkrát, ale ráda bych otevřela aktuální téma. K jakému docházíte doktorovi, popř. jaka byla vaše stimulace?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3096
21.4.20 18:11

Moje zkusenost s natalartem je spatna. 2 ivf k nicemu. Cekam miminko z centra na namesti :palec: Hodne stesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.20 18:12

@Safrik A jak si stimulovala v obou centrech??

• Citovat
  • Nahlásit
4421
21.4.20 18:15

@Safrik
Kačí ty si všude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
21.4.20 18:39

@Anix A ty me vsude najdes :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
23.4.20 11:54

Natalart

Ahoj, mám za sebou 5 IUI, 1× mimodelozni. V únoru/březen po krátké stimulaci 1.IVF za mnou a úspěšně :dance: :srdce:. V úterý mi propustil pan dr. Bouše ke svému gynekologovi. Jen chci říct, že jsem odmítla po vložení embrya léky ( asi 4 dny jsem brala Gyngopryl, ale nedělal mi dobře) Tak jsme To nechali bez léků. Třeba někoho tím povzbudím. Jinak jsem vyzkoušela asi všechny pány doktory v Natartu 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
680
23.4.20 16:36

Zdravím holky, s přítelem se do Natal. Chystáme. Chtěla bych se informovat cca o ceníku na co vše se připravit. A zda se platí prví návštěva (konzultace) moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 19:09

@Annyzs
Konzultace se neplatí, objednej te se co nejdřív, je tak delší čekací lhůta. Vyzjistí od vás obou nemoce, prášky, váhu, kouření atd.. Pak vás vyšetří krev, cytologie, spermiogram.
A ceník IUI asi 1500,–
A IVF max. DO 30 000,– podle toho co VŠECHNO budete chtít.. :)

• Citovat
  • Nahlásit
680
24.4.20 08:05
@Anonymní píše:
@Annyzs
Konzultace se neplatí, objednej te se co nejdřív, je tak delší čekací lhůta. Vyzjistí od vás obou nemoce, prášky, váhu, kouření atd.. Pak vás vyšetří krev, cytologie, spermiogram.
A ceník IUI asi 1500,–
A IVF max. DO 30 000,– podle toho co VŠECHNO budete chtít.. :)

Objednání již jsme. 1 se to přerušilo. Kvůli tomu covid-19 konec března. A teď pristi týdne jdmee tak se už těším. Tak sna suz to půjde rychleji. Jinak mám pcos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat