Ovulace nejsem si jistá

Anonymní
21.4.20 14:13

Ovulace nejsem si jistá

Dobrý den předem se omlouvám za anonymitu.
Chtěla bych se vás zeptat. před dvěma měsíci jsem měla biochemicke těhotenství.
20.2 jsem měla menstruaci s tím že to odešlo
25.3 jsem dostala už normální menstruaci i když to bylo s 5 denním zpožděním 6.4 jsme měli nechraneny sex. Menstruace trvala 4 dny.
Nejsem si jistá nevím jak to správně vypočítat ale myslíte si že toho 6teho jsem mohla otěhotnět? Když si na internetu zkouším plodné dny kalkulačka tak mi pořád vychází ze menstruaci bych měla dostat zítra myslíte si že jsou 100%?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11277
21.4.20 14:24

Kalkulačka je jen orientační, na to spoléhat opravdu nejde. Jestli byl styk 6 už by ti to možná test mohl ukázat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.20 14:26

@JancaS84
Myslíte? I když mám ještě jakoby 4 dny do ms

• Citovat
  • Nahlásit
11277
21.4.20 14:30
@Anonymní píše:
@JancaS84
Myslíte? I když mám ještě jakoby 4 dny do ms

Většinou už 14 dní po styku něco bývá vidět, ale samozřejmě je lepší testovat až když nedorazi menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.20 14:31

@JancaS84
Já si právě nejsem jistá jestli jsem toho 6teho měla plodný dny 😐

• Citovat
  • Nahlásit
12793
21.4.20 15:30

Kalkulacky rozhodne nejsou na 100%, obvykle pocitaji s „idealnim“ cyklem, coz je ovulace 14. den a cyklus 28 dni, to rozhodne neplati pro vsechny zeny. Kdyz mas nechraneny sex pred ovulaci, tak sance je. Jestli dobre pocitam, ten tvuj styk byl 13DC, to u cyklu kolem tech 28-30 dni byva slusna sance, nicmene zpetne ti to nikdo nerekne, jak to presne v tomhle cyklu bylo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.20 15:31

@beruska9
Takže si myslíte že by tam nějaká šance být mohla? A jestli ano máte to cenu teď zkusit tt test? Nebo mám počkat

• Citovat
  • Nahlásit
12793
21.4.20 15:36
@Anonymní píše:
@beruska9
Takže si myslíte že by tam nějaká šance být mohla? A jestli ano máte to cenu teď zkusit tt test? Nebo mám počkat

Teoreticky jo, v realu kdo vi. Ja jsem silnym zastancem testovani az v den ockavane ms, ktera nedorazila, ne driv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.20 15:37

@beruska9
Asi ano takhle se mi to vymstilo testovala jsem před ms a pak bum a biochemicke

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu