6. týden, břicho už nebolí, je to v pořádku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 19:32
6. týden, břicho už nebolí...

Holky poraďte. Dnes bych dle ms měla být 5+1, minulý týden mě bolelo břicho jako při ms, ale od úterka už mě nebolí, jen je mi trochu špatně od žaludku. Nemůže být něco špatně, když už mě nebolí břicho? Sice čekám druhé mimčo, ale už si vůbec nepamatuji jak to bylo s prvním…

Reakce:
luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 25.09.14 19:35

Proc by melo byt neco spatne nemusi te bolest.
Uzivej si to jestli je nebo neni neco spatne stejne takhle nepoznas.
Jeden den me boli prsa a druhy den jiz ne.

soney
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 25.09.14 19:36
:zed: :zed: :zed:
Kyslíková
Kelišová 5504 příspěvků 25.09.14 19:37

Neboj, břicho přestane bolet a začne stoupat rychle HCG a bude ti zle :poblion: Měla jsem to taky tak. 7. týden byl kritický a pak se to srovnalo. Břicho se v prvním trimestru ještě párkrát ozvalo, jak se roztahovala děloha, ale už to nebolelo v kuse..

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 25.09.14 19:41

Proč těhotné chtějí, aby je furt bolely prsa, furt je bolelo břicho, furt zvracely, furt jim bylo šoufl od žaludku? :think: To už je za tento týden asi pátá nová diskuze na stejné téma.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 25.09.14 19:42

Ne, fakt to nic neznamená.

michee
Závislačka 3589 příspěvků 25.09.14 19:47

Bud rada, ze te bricho neboli. Me v minulym tehotenstvi bolelo bricho vzdy v case, kdy by byla menstruace a ovulace, takze jsem si to fakt „uzivala“, ted to neni o moc lepsi, ale mam tu 18 mesicniho raracha, ktery neposedi a jeho nejoblibenejsi cinnost je skakat po me a delat si ze me prolejzacku, takze diky tomu zapominam na nejake neduhy tehotenstvi :-) Kdo ma tehotenske nevolnosti a bolesti, stezuje si, ze je vubec ma a kdo je nema, stezuje si, ze je nema a jestli neni neco v neporadku…proste budte rady, ze jste tehotne a nereste furt kraviny! Zamestnejte hlavu necim uzitecnym a problemy budou fuc!

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 25.09.14 20:19

@Kyslíková proc by ji bylo zle?
Nemusi me neni.

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 25.09.14 20:25
@Svistice píše:
Proč těhotné chtějí, aby je furt bolely prsa, furt je bolelo břicho, furt zvracely, furt jim bylo šoufl od žaludku? :think: To už je za tento týden asi pátá nová diskuze na stejné téma.

Přesně. Já to taky nechápu, nějak se s tím poslední dobou roztrhl pytel… :nevim:

Kyslíková
Kelišová 5504 příspěvků 25.09.14 20:45

@luciekal Protože už psala, že jí začíná bolet žaludek, tak jsem psala, že já to měla taky tak. To je celé.

Janinka1983
Kelišová 6094 příspěvků 25.09.14 20:48

Me v prvnim tehotenstvi taky ze zacatku bolelo bricho jako na MS a ted kdyz cekam druhe, tak neboli vubec a i presto je zatim vse v poradku ;-)

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 25.09.14 20:49

@Kyslíková bylo me blve tri dny od te doby ne:)
Nemyslela jsem to zle. nestras ji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >