Do kdy biochemické těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 13:35
do kdy biochemické těhotenství?

Ráda bych se zeptala, do kdy se těhotenství se špatným koncem, dá považovat za biochemické, neboli takovou opožděnou menstruaci…
V případě, že najdu pozitivní těhu test, ale po týdnu vynechání mi přijde menstruace, je to tudíž tak 5tt, ještě není nic potvrzené, je nutné hnát k doktorovi? Nebo to brát jako tu „opožděnou“ menstruaci?

Děkuji :kytka:

Přečtěte si článek: Co je biochemické těhotenství?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 13:45

Já to tak mám teď, akorát že 6tt. Těhotenství jsem měla potvrzené jak testem z moči, tak z krve. Po 14ti dnes zpoždění přišla MS a nikde jsem nebyla. Testy z moči slábnou, takže hcg mizí, tudíž vše (snad) odešlo.. Biochemko to beru do té doby, než se ukáže srdíčko, takže nějakej ten 6-7tt.. M.

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 13:47
@Anonymní píše:
Ráda bych se zeptala, do kdy se těhotenství se špatným koncem, dá považovat za biochemické, neboli takovou opožděnou menstruaci…
V případě, že najdu pozitivní těhu test, ale po týdnu vynechání mi přijde menstruace, je to tudíž tak 5tt, ještě není nic potvrzené, je nutné hnát k doktorovi? Nebo to brát jako tu „opožděnou“ menstruaci?Děkuji :kytka:

není třeba nikam chodit pokud ti prijde ms - vse s ni odejde :kytka:

elanaa
Nadpozemská drbna 28830 příspěvků 25.09.14 13:49

Biochemické těhotenství se oficiálně definuje jako těhotenství, které je zachytitelné v krvi (tj. od určité hladiny hcg i pozitivním testem), ale ještě není vidět na uzv. Ta hodnota hcg, od které se obvykle udává, že je „něco“ (tj. minimálně dutinka, tj. gestační váček) vidět, je 1000, ale mám teda osobní zkušenost, že už při víc jak 700 dutinka byla (tuším 781, nejsem si přesně jistá, už jsou to čtyři roky).

Deniska2000
Kelišová 5354 příspěvků 25.09.14 13:58

Pokud proběhne klasická MS a pak už nebudeš špinit nebo krvácet, nepřidají se žádné bolesti a testy budou negativní, nikam nemusíš. Tělo si všechno zařídí samo.

ugluk
Hvězda diskuse 45279 příspěvků 25.09.14 14:06

Biochemicke je to od okamziku pozitivniho hCG az do okamziku, kdy je neco videt na utz. Osobne bych teda za biochemicke nepovazovala ducha na testu tri dny pred MS, ktera nasledne dorazi… Ale ve vyse uvedenem pripade bych to s lekarem taky akutne neresila, pokud by se to neopakovalo a pokud by nebyly zadne extra problemy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 12:57

Holky, prosím o radu..

Po biochemickém těhotenství - rozhodil se vám cyklus?

Přepočítala jsem MS, ale zatím nedošla.. jinak jsem měla cykly na den přesné..

Test jsem nezkoušela, vyzkouším popř. ve středu.. MS měla dojít včera..'

Děkuji

K.

Litta
Extra třída :D 13517 příspěvků 26.10.14 13:00
@Anonymní píše:
Holky, prosím o radu..

Po biochemickém těhotenství - rozhodil se vám cyklus?

Přepočítala jsem MS, ale zatím nedošla.. jinak jsem měla cykly na den přesné..

Test jsem nezkoušela, vyzkouším popř. ve středu.. MS měla dojít včera..'

Děkuji

K.

Je to dost individuální. Někomu to nerozhodí, někdo najednou začne cítit ovulaci,… Vydrž, teď je nepravidelnost normální. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 13:39

Já byla dnes propuštěna z nemocnice. Včera jsem byla 6+5tt a začala jsem krvácet, na pohovosti potvrzeno dle utz děložní těhotenství. Poslali mě domů, klid na lůžku a kdyby něco ať se vrátím. Navečer jsem musela znovu do nemocnice kde utz ukazal, že plod odešel s krvácením. Nicméně bych rozhodně šla na pohotovost. Udělají kontrolu jestli něco nezůstalo v děloze atd. Dostala jsem dvě kapačky vzali krev a udělali utz a revize se diky bohu dělat nemusela a prakticky po cca 15-ti hodinách pustili domů. Držím palce ať je vše v pořádku :hug: :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 16:02

Já jsem to blbě napsala..
Odešlo s krvácením..

Kontrola u dr proběhla, vyloučil mimoděložní, zkontroloval HCG.

Teď čekám další MS, po měsíci.

K.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >