Přestala mě bolet prsa na začátku 12. tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Macina13
Ukecaná baba ;) 2041 příspěvků 25.09.14 08:02
Přestala mě bolet prsa na začátku 12tt

Milé ženy, chtěla bych poradit. Mám za sebou jedno zamlklé těhotenství, kdy se plod v 6tt přestal vyvíjet a teď mám strach :,(. Dnes jsem přesně 11+0 a přestaly mě bolet prsa. Zůstala pouze velká s viditelnými žílami. Vždy při zmáčknutí jsem cítila napětí a teď už ne. Po ránu jsem je měla citlivější nebo když jsem sundala podprdu a teď bez ničeho. Včera mě večer dost bolelo a píchalo v podbřišku, ale po magnézku to ustalo. Doufám, že je vše v pořádku. Na screening jdu až za 10dní.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 25.09.14 08:07

Kazdy den to mam s prsama jinak.

LolitkaP
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 25.09.14 08:11

Mě přestaly bolet v 9tt, tak jsem to obrečela, ale pak jsem tady na emiminu našla, že to nic nemusí znamenat, to mě uklidnilo. Dnes jsem v 17 tt.
Hodně štěstí! :kytka:

Macina13
Ukecaná baba ;) 2041 příspěvků 25.09.14 08:15

@LolitkaP snad to tak bude. Taky jsem něco přečetla. Taky si říkám, že kdyby bylo něco zle, tak bych necítila včera popichování v podbřišku a tahání v děloze.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 25.09.14 08:18

@Macina13 Přestan se zbytečně stresovat a spíš si užívej, že přestaly bolet. Těhotenské příznaky většinou netrvají celé těhotenství. U ětšina do konce prvního trimestru vymizí, když si tělo zvykne na zvýšenou dávku hormonů.
Myslíš, že by bylo prima zvracet či být k smrti utahaná celých devět měsíců?
Těhotenské příznaky nic o prosperujícím těhotenství neříkají.

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 25.09.14 08:19

Je to normální. Včera tu byla podobná diskuse. Taky mě brzy přestala bolet prsa (ze dne na den) a teď už pomalu čekám na porod. ;)

LolitkaP
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 25.09.14 08:20

Těhotenské příznaky nic o prosperujícím těhotenství neříkají.
To je ta spásná věta!!! :potlesk:

Macina13
Ukecaná baba ;) 2041 příspěvků 25.09.14 08:21

@Svistice @lovesmile díky holky. Kdybych neměla ten první potrat, tak bych takhle asi nešílela :-(.

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 25.09.14 08:23

@Macina13 nestresuj se a prilis se nepozoruj :hug: :hug: co se ma stat se stejne stane bez ohledu na to zda te prsa boli nebo ne. At je vsechno ok :kytka:

slunecnice8
Kecalka 276 příspěvků 25.09.14 08:28

Já jsem to měla také tak, kolem toho dvanáctého najednou nic, žádné napětí, bolest. Také jsem měla před tím ZT. Opravdu to o ničem nevypovídá. Každopádně pokud tě tato debata neuklidní a budeš se nervovat, tak to raději zavolej doktorce, jestli by tě vzala na kontrolu. Je to lepší něž dalších 10 dní stresovat sebe i miminko. :-)

Macina13
Ukecaná baba ;) 2041 příspěvků 25.09.14 08:30

@slunecnice8 ona už si tak myslí, že jsem blázen :-(, když jsem nervózní na každý kontrole, tak mi to vyčítá :-(, jenže já tu nervozitu před kontrolou neumím kontrolovat.

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 08:31
@Macina13 píše:
Milé ženy, chtěla bych poradit. Mám za sebou jedno zamlklé těhotenství, kdy se plod v 6tt přestal vyvíjet a teď mám strach :,(. Dnes jsem přesně 11+0 a přestaly mě bolet prsa. Zůstala pouze velká s viditelnými žílami. Vždy při zmáčknutí jsem cítila napětí a teď už ne. Po ránu jsem je měla citlivější nebo když jsem sundala podprdu a teď bez ničeho. Včera mě večer dost bolelo a píchalo v podbřišku, ale po magnézku to ustalo. Doufám, že je vše v pořádku. Na screening jdu až za 10dní.

ja jsem to mela podobne a obe dve tehu byli ok :pankac: kazda to mame jinak ale nemusi to znamenat vůbec nic priznakama se nerid ;) bude se ti to menit holt tedka no ;)

slunecnice8
Kecalka 276 příspěvků 25.09.14 08:45

@Macina13 Já se při druhém taky bála… a bojím celé těhotenství, i když co cítím pohyby, tak je to lepší. Já myslím, že je to normální, pokut tedy člověk nevolá každý druhý den :-). Byla jsem rozklepaná před každou kontrolou. Navíc tohle druhé těhotenství je rizikové, od 8 týdne jsem špinila několik týdnů, ve 20. týdnu mi řekli, že mám strašně krátký čípek, že je velké riziko, že potratím nebo předčasně porodím. Takže byly dny, kdy jsem jen brečela. Teď už jsem v osmém měsíci, tak doufám, že tam malá alespoň ještě měsíc vydrží, ale moje těhotenství, s tím stresem a kdy nesmím vylézt už několikátý měsíc z postele je za trest. :-) Každopádně já si koupila Angelsound-a to mi v těch prvních měsících vážně pomohlo.

hehehe
Extra třída :D 11594 příspěvků 25.09.14 08:50

@Macina13
Copak bolest prsou je záruka prosperujícího těhotenství? Já chápu, člověk se bojí, ale být těhotná přeci ještě neznamená přestat rozumně uvažovat…
Přeji pohodové a klidné těhotenství. :kytka:

Macina13
Ukecaná baba ;) 2041 příspěvků 25.09.14 08:51

@slunecnice8 jenže ona mi to úplně začala vyčítat…že jsem nervozní, že je vše v pořádku, že poprvý potratí každá druhá. Tak jsem jí říkala, že cesta k miminku byla dlouhá, tak hned spustila, že co mají dělat ženský po 6 neúspěšných ivf atd. I když jsem se snažila, byla ta nervozita na mě vidět. Nejhorší to bylo do potvrzení srdíčka, protože poprvé k tomu ani nedošlo. Už budu chodit jen k doktorovi, protože tahle dr. se chová jak… jo a ještě mám po celý břiše mega modřiny, protože si píchám na ředění krve, no a ona mi mačkala na břicho, tak jsem ji poprosila, at to nedělá, že to bolí a ona mi řekla, že ty modřiny jsou malý :-), že to nemůže bolet. Měla jsem tam čtyři tak o prměru 5cm :-D :-D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >