Zjistila jsem že mám sedmou nemoc v období, kdy se snažíme o mimi

Anonymní
28.10.19 22:50

7 nemoc - snažení o dítě

Ahoj holky.
Všude kolem nás řádí 7 nemoc nejspíš ji mám taky druhý den mám horečky nemůžu jíst atd..
Jde mi o to že se snažíme o dítě a než jsem věděla že ji mám tak jsme měly nechraneny styk a včera jsem měla ovulaci takže teoreticky se mohlo zadarit a tak by mě zajímalo jestli jste některá zažila něco podobného..vsude čtu že je to infekci, že v prvním trimestru může dojít k potratu někde zase pisi že to nevadí ale o snažení o dítě nebo že v té době počkali dítě jsem necetla

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31109
28.10.19 23:31

7. nemoc? Co to je? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3794
29.10.19 06:51

V tuhle chvíli vajíčko se spermiií (i spojené) jsou samostatné jednotky. Nestresuj se. Buď otehotnis a bude to v pohode, nebo se to neudrží a dostaneš MS a nebo vubec neotehotnis, coz je nejpravdepodobnejsi. Pokud mas sex v dobe ovulace, je asi 20% šance na tehotenstvi. Pak se neudrzi kazde 4. oplodneni. Mela bych strach, kdybys treba byla v 8tt a bylo tu riziko potratu. Ale znám 2 ženy, co to prodělaly a narodily se jim zdravé děti. Břeji brzké uzdravení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3794
29.10.19 06:53
@veria píše:
7. nemoc? Co to je? 8o

Nemoc ruce nohy usta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.19 08:27

@sediza já vím že nemusím otěhotnět ani kdy jsme se trefili do ovu atd jen mám strach kdyby to vyšlo tak aby nebylo pak něco špatně když je to infekční…
Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.19 08:27

@veria dětská nemoc.. infekční

• Citovat
  • Nahlásit
25714
29.10.19 08:41

A ty jsi nějak flekatá, že se bojíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.19 08:47

@pikola ano už mám puchyre vím jistě zr je to 7 nemoc

• Citovat
  • Nahlásit
25714
29.10.19 09:11

No tak teď s tím už stejně nic neuděláš a dál asi už sex nemáte když ti není dobře. Neřeš to, stresuješ se věcmi, co ani nemusí nastat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.19 09:18

@pikola jasně vím že š tím nic neudělám ale zajímalo mě jestli to nekdo zažil á vše bylo ok…
No sex jsme právě měly a měla jsem ovu ale to jsem ještě nevěděla že se jedná o 7 nemoc protože se to dá na úplném začátku zaměnit s chřipkou nebo anginou

• Citovat
  • Nahlásit
31109
29.10.19 15:05

Aha no to sem nevěděla ze je to 7. nemoc, znám jen patou a šestou :lol:

Nicméně myslím ze na takovým úplně zacatecku to nemůže mít žádný vliv na embryo. V nejhorším se vůbec neujme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31109
29.10.19 15:07
@Anonymní píše:
@pikola jasně vím že š tím nic neudělám ale zajímalo mě jestli to nekdo zažil á vše bylo ok…
No sex jsme právě měly a měla jsem ovu ale to jsem ještě nevěděla že se jedná o 7 nemoc protože se to dá na úplném začátku zaměnit s chřipkou nebo anginou

Tak zrovna takový vliv by mohla mít teoreticky chřipka ci angina jsou taky infekční. Nicméně si myslím ze vliv to nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.19 18:46

Děkuji holky za odpovědi.. mě to tak nějak nahlodalo jestli třeba by nemělo nějaké vyvojove vady nebo něco když by došlo k početí zrovna pri této hnusné infekční potvora ale zase je pravda že by se to zase asi neudrželo

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat