Potrat a opakující endometrióza, prosím o radu

Anonymní
28.10.19 21:16

Endometriza a potrat, prosím poraďte

Ahojky holky, potřebuji se na něco zeptat. Mém opět srůsty po endometrize. Byla jsem těhotná a potratila ZT v 9tt. Myslíte si, že mohla být příčina? Mám se začít znovu nebo mám jít na laparoskopii a pak se začít snažit. Doktor se k další laparoskopii moc nemá dokud nemám šílené bolesti. Mám teda bolesti při sexu opět, někdy i krvácím a levý vaječník srostly srůsty tudíž neprůchozí. Funguje jen pravý a na něm se mi stále dělá cysta už je tam zase. Máte někdo zkušenosti se stejnou situaci? Tlačí mě docela čas vzhledem k opakující se endometrize. Já se tě laparoskopie i bojím, aby něco nevzali atd. Jenže se bojím, abych kvůli tomu nepotrácela.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

28.10.19 21:35

Taky mám endo, taky jsem zažila potraty (opakovaně) i zt. Dle lékařů, ke kterým jsem chodila, endo způsobuje problém s otehotnenim, ne již s probíhajícím těhotenstvím. Krom laparo, máš za sebou nějakou léčbu? Třeba hormonální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.10.19 21:43
@lachtanice86 píše:
Taky mám endo, taky jsem zažila potraty (opakovaně) i zt. Dle lékařů, ke kterým jsem chodila, endo způsobuje problém s otehotnenim, ne již s probíhajícím těhotenstvím. Krom laparo, máš za sebou nějakou léčbu? Třeba hormonální?

Ano mám byla jsem roky v umělém přechodu.
Jenže stejně jsem mela bolesti. Vůbec nevím co mám dělat. On řekl že jestli na ni trvám že mi ji udělá. Já vůbec nevím co s tím :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.10.19 21:44

*2 roky v umělém přechodu

• Nahlásit
  • Citovat
29.10.19 06:08

Mně tedy pomohla endo dieta a ten přechody vissane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.10.19 08:56
@lachtanice86 píše:
Mně tedy pomohla endo dieta a ten přechody vissane.

O dietě jsem neslyšela a vissane jsem mela dva roky v kuse.
Spíš řeším jestli to mám dál zkoušet i přes srusty a bolesti nebo jít nejdřív na tu laparoskopii

• Nahlásit
  • Citovat
29.10.19 12:26

Ja šla na tu laparo, potom půl roku vissane a dieta a pak 3mesice na to přirozeně otěhotnět, jinak by byl car. A povedlo se poslední cyklus. Jinak endo 4.stupně, srusty v celé dutině břišní i na strevu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Dou
237
4.11.19 13:49

Hele já jsem po laparce, taky endo…a dnes zamlklý tehu 7tt takže to je spíš na tom jak se rozhodneš. Prodiskutuj to s lekarem třeba i v genetu oni poradi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama