7+6tt a růžový hlen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 24.01.18 09:16
7+6tt a ruzovy hlen

Ahoj jsem dnes jsem 7+6tt a rano jsem mela ruzovy hlen na wc..dost me to vydesilo.dale jsem v terminu jakoze ocekavane ms. Muze to spineni byt i tim ze by jakoze mela dojit ms? Ted uz se hlen zmenil na zluty jako by to odeznivalo. Jen se chci zeptat zda je takove zaspineni normalni? jako spineni neni nijak hrozne ale prece…na ko jdu zitra to by me mel potvrdit :srdce:..nemam si radsi zajet na pohotovost? nebo plasim zbytecne..jo a mirne me poboliva bricho..ale take nic hrozneho.

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 24.01.18 09:25

Klid, dokud nekrvácíš nic se dít nemusí. Do zítra to vydrží.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 09:29

Muze to byt jeste nidace (zahnizdovani)tim se porusi drobne cevky a byva naruzovely hlen…a jak říká @pikola pokud nekrvacis neni treba plasit…

Petule030
Kelišová 5778 příspěvků 24.01.18 09:34

Mělo by to být v pořádku, takové malé zašpinění. Pokud jdeš zítra na kontrolu, tak bych neplašila s pohotovostí. Jiné by to bylo, kdybys do kontroly měla 2 týdny.

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 24.01.18 09:39

Ok dekuju.. 8)

GirlsNick
Kecalka 407 příspěvků 24.01.18 10:32

Ahoj, já to také měla někdy kolem toho 7tt a vše v pořádku. Myslím, že se jedná o uhnizďování :mavam:

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 24.01.18 11:43

@GirlsNick snad ano.. :D po mimodeloznim jsem ted vic ve strehu :lol:

GirlsNick
Kecalka 407 příspěvků 24.01.18 12:59

@diiss To se Ti nedivím, já byla taky furt ve střehu =) a to jsem nikdy žádné problémy neměla. :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >