7+6tt a růžový hlen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

diiss
Ukecaná baba ;) 1342 příspěvků 24.01.18 09:16
7+6tt a ruzovy hlen

Ahoj jsem dnes jsem 7+6tt a rano jsem mela ruzovy hlen na wc..dost me to vydesilo.dale jsem v terminu jakoze ocekavane ms. Muze to spineni byt i tim ze by jakoze mela dojit ms? Ted uz se hlen zmenil na zluty jako by to odeznivalo. Jen se chci zeptat zda je takove zaspineni normalni? jako spineni neni nijak hrozne ale prece…na ko jdu zitra to by me mel potvrdit :srdce:..nemam si radsi zajet na pohotovost? nebo plasim zbytecne..jo a mirne me poboliva bricho..ale take nic hrozneho.

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18726 příspěvků 24.01.18 09:25

Klid, dokud nekrvácíš nic se dít nemusí. Do zítra to vydrží.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 09:29

Muze to byt jeste nidace (zahnizdovani)tim se porusi drobne cevky a byva naruzovely hlen…a jak říká @pikola pokud nekrvacis neni treba plasit…

Petule030
Kelišová 5696 příspěvků 24.01.18 09:34

Mělo by to být v pořádku, takové malé zašpinění. Pokud jdeš zítra na kontrolu, tak bych neplašila s pohotovostí. Jiné by to bylo, kdybys do kontroly měla 2 týdny.

diiss
Ukecaná baba ;) 1342 příspěvků 24.01.18 09:39

Ok dekuju.. 8)

GirlsNick
Kecalka 227 příspěvků 24.01.18 10:32

Ahoj, já to také měla někdy kolem toho 7tt a vše v pořádku. Myslím, že se jedná o uhnizďování :mavam:

diiss
Ukecaná baba ;) 1342 příspěvků 24.01.18 11:43

@GirlsNick snad ano.. :D po mimodeloznim jsem ted vic ve strehu :lol:

GirlsNick
Kecalka 227 příspěvků 24.01.18 12:59

@diiss To se Ti nedivím, já byla taky furt ve střehu =) a to jsem nikdy žádné problémy neměla. :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama