Reklama

Vidíte na ultrazvuku jedno, nebo dvě mimča?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatalieSofie
Kecalka 139 příspěvků 23.01.18 17:09
Vidite na ultrazvuku jedno,nebo dve mimca?

Chtela bych poprosit, jestli vidite na ultrazvuku jedno, nebo dve mimca? Byla jsem na ultrazvuku v 5tt na potvrzeni tehotenstvi a lekarka mi dala fotecku. Porad na ni koukam a pripada mi, ze tam vidim dve :D Moc dekuji :srdce:

Přečtěte si článek: Dvojčata a vícerčata - těhotenství a porod

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

zudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 23.01.18 17:10

Tak to by ti asi rekla ze tam jsou dve ne?

Corrisek
Povídálka 32 příspěvků 23.01.18 17:12

Nevidim ani jedno.
:)

Silvie15
Kecalka 426 příspěvků 23.01.18 17:13

Nepřijde mi. Čekám dvojčata a v 5tt vypadaly takto. :-)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2161 příspěvků 23.01.18 17:15

Myslim, ze by ti rekla, ze si mysli dve, ale je dost brzy ;) ale ja vidim bublinku jednu :jazyk: jinak u me to vypadalo na fotce z utz na dve, ale dr mi rekla, ze jedno je miminko a jedno zloutkovy vacek :mrgreen: kdyz ale moji a manzela rodice fotku videli, ptali se hned, jestli to jsou dve :mrgreen:

NatalieSofie
Kecalka 139 příspěvků 23.01.18 17:20

No ukazala mi na ultrazvuku jen jednu dutinku…ona se mi mozna uz boji i cokoliv rict, protoze jsem uz 2 potratila a jedno jsem rodila v 6 mesici postizene :( Na tom ultrazvuku vidim 2 flicky, tak me to jen zajimalo, jestli to nemel nekdo podobne :)

Příspěvek upraven 25.01.18 v 18:20

NatalieSofie
Kecalka 139 příspěvků 23.01.18 17:22

Tak ty tam mas jasne dvojcatka :lol:

Corrisek
Povídálka 32 příspěvků 23.01.18 17:30
@NatalieSofie píše:
No ukazala mi na ultrazvuku jen jednu dutinku…ona se mi mozna uz boji i cokoliv rict, protoze jsem uz 3 potratila a jedno jsem rodila v 6 mesici postizene :( Na tom ultrazvuku vidim 2 flicky, tak me to jen zajimalo, jestli to nemel nekdo podobne :)

Omlouvam se za svuj trapny komentar. Ja mam obecne problem poznat na utz cokoli.
Ted to urcite vyjde a dockate se prdolky! :srdce:

Ali1988
Ukecaná baba ;) 1618 příspěvků 23.01.18 17:38

Ja vidim 2× vacky. pred 6 mesici jsem porodila dvojcatka. a taky mela jen 1× gestacni vacek az do 7 tydne.ale ja jsem videla na fotce 2× :lol: doktorka tvrdila ze je tam 1× vacek :D
Od 7 tt uz bylo hezky videt.jsou to kluk a holka :dance:

NatalieSofie
Kecalka 139 příspěvků 23.01.18 17:43

Jeeee, tak mam sanci :potlesk: Moc bych si je prala. Pristi tyden ve ctvrtek jdu k na ultrazvuk, tak dam vedet :lol:

Innocence
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 1 inzerát 23.01.18 17:55

Jako ty „tečky“ jsou tam dvě :D dej pak vědět.

krispyna
Kecalka 450 příspěvků 23.01.18 18:01

Taky bych v tom videla dve:) Jsou prirozene? Drzim palce at je vse v poradku:) Taky bych brala dve :kytka:

NatalieSofie
Kecalka 139 příspěvků 23.01.18 18:07

Urcite dam vedet :D uz aby to bylo. Brala jsem clostilbegyt a ted ho mam 3 mesice vysazeny, tak asi prirozene :) Jeste jsem brala gynex a ten moc doporucuji…po 3 mesicich brani jsem po roce a pul konecne otehotnela :potlesk:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 23.01.18 18:08

Já vidím jednu bublinku, nehlede na to, že doktorka by ti jiste rekla, že tam jsou dve.

Eliza.24
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 23.01.18 18:14

@NatalieSofie držím palečky :) co vím, tak clostík často dělá dvojčata a více :lol: :lol: taky vidím spíše dvě, tak se necháme překvapit a ještě jednou držím palce :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >