21. dní opožděná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BaruSed
Nováček 8 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 21:36
21.dni opožděna ms

Ahoj :)Doufám, že nebudu za blbce, ale tak nějak nevím, kde se poptat :( Mám doma 2,5 letou dceru a s manželem jsme se bavili, že druhé nejdřív tak za 2 roky (máme insolvenci) a bohužel jsme teď od sebe, ale jsme spolu dál, jinak to fakt nešlo.. Chceme to udělat celé jakoby od začátku.. Teď k věci, ms jsem měla naposledy 5.12, pak jsem tomu nějak nevěnovala pozornost a ms nepřišla :roll: Cca 14 dní zpět jsem si dělala test a oba negativní, ale do teď stále nic :zed: Nevím co dělat, jestli udělat další test nebo ještě čekat (při prvním těhotenství jsem si dělala testů dohromady 6 a všechny negativní a ještě ten týden týden mi doktor potvrdil těhotenství), příznaky skoro žádný, pár dní mi bylo zle po večerech, jsem rozladěná, ale to je asi tak všechno :nevim: Měl to někdo prosím podobně? :)

Reklama

Reakce:

Mgree
Kecalka 438 příspěvků 22.01.18 22:00

Tak může to být způsobené třeba hormonální nerovnováhou, ale raději se tedy objednej k lékaři, ten to buď potvrdí, nebo vyvrátí. ;)

Eule
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 22.01.18 22:00

Nezaznělo to hlavní - měla jsi s manželem nechráněný styk? ani nevím, na co se ptáš a co chceš slyšet? zda je pravděpodobné, že jsi těhotná? to zjistíš po odpovědi na první otázku…jinak mě se nedávno menstruace zpozdila z 30 na 60 dní, prohlížela mě MUDr. a řekla že prostě tělo takhle někdy reaguje na nachlazení, cokoliv…

BaruSed
Nováček 8 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 22:20

@Eule No, to jsem zapomněla dodat :pocitac: S manželem jsme měli nechráněný sex, spoléhalo se, že ho včas vtáhne, vím, že k tomu stačí i ta jedna kapka, tak mám fakt strach:/ Dnes je mi celý večer znovu zle a chce se mi ztrácet, tak se raději ptám, jestli se tohle někomu stalo nebo mám začít opravdu plašit :/

Iwannaa
Povídálka 18 příspěvků 22.01.18 22:21

Dobrý večer mám dotaz mám zpoždění už 6 dny strašně mně bolí prsa celý měsíc bolí od minulé menstruace předevčirem mně bolelo strašně břicho jako při MS myslela sem si že už to přijde ale nic ty bolestí byli víc silne než normální..a mám vodovl bílý výtok jinak žádné změny test sem ne zkoušela :nevim:

Laurie
Kecalka 369 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 22:27

Objednej se k dr, to bude asi nejjistější
já třeba měla menstruaci pravidelně plus mínus po 30 dnech, pak sme se začali „snažit“ a najednou jsem to dostala až po 60 dnech, takže nikdy nevíš :)
nebo zkus digitální test, kterej ukazuje týdny těhotenství, ten by třeba moh být spolehlivější :think: než tě dr veme

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 22.01.18 22:30
@Eule píše:
Nezaznělo to hlavní - měla jsi s manželem nechráněný styk? ani nevím, na co se ptáš a co chceš slyšet? zda je pravděpodobné, že jsi těhotná? to zjistíš po odpovědi na první otázku…jinak mě se nedávno menstruace zpozdila z 30 na 60 dní, prohlížela mě MUDr. a řekla že prostě tělo takhle někdy reaguje na nachlazení, cokoliv…

Asi ho mela…jinak by se neptala.. :roll:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 22.01.18 22:31

Zopakuj test a uvidis…muzes i nemusis..ono nerviky taky delaj sve :andel:

Iwannaa
Povídálka 18 příspěvků 22.01.18 22:53
@Laurie píše:
Objednej se k dr, to bude asi nejjistější
já třeba měla menstruaci pravidelně plus mínus po 30 dnech, pak sme se začali „snažit“ a najednou jsem to dostala až po 60 dnech, takže nikdy nevíš :)
nebo zkus digitální test, kterej ukazuje týdny těhotenství, ten by třeba moh být spolehlivější :think: než tě dr veme

SannaZ
Kecalka 181 příspěvků 23.01.18 09:22

@BaruSed má na to vliv hodně věcí. Nemoc, stres, málo spánku, rozhozená imunita, v mém případě třeba i změna prostředí nebo počasí. Tělo je na změny náchylné, nestalo se v poslední době něco co by zapříčinilo opoždění ms? Jinak rozhodně bych šla za doktorem, to je to nejjistější. :hug:

BaruSed
Nováček 8 příspěvků 1 inzerát 23.01.18 13:53

@SannaZ Bohužel ne, vždycky jsem to měla pravidelné, žádná nemoc, stres nebo tak něco :nevim: Právě proto si nevím vůbec rady :think:

SannaZ
Kecalka 181 příspěvků 23.01.18 14:04
@BaruSed píše:
@SannaZ Bohužel ne, vždycky jsem to měla pravidelné, žádná nemoc, stres nebo tak něco :nevim: Právě proto si nevím vůbec rady :think:

tak pak jedině doktor ;) držím palce :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama