Komplikace v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cocomoon
Kecalka 213 příspěvků 22.01.18 11:32
Komplikace v těhotenství

Ahoj,
chtěl bych se zeptat. Přítelkyně je teď cca v 8 týdnu. Zhruba tejden na zpátek měla zvýšenou teplotu cca 37,2 a dnes jí začala jít krev. Tak šla na polikliniku, tam jí sposlali do nemocnice a v nemocnici si jí nechaly na pozorování na 14 dní. Dostala nějaký prášky a má hlavně ležet.
Prý nějaký náběh na předčasný porod nebo co. Jsem v cizině, ona je cizinka a já tyhle odoborný slova moc nedávám.
Dokážete mi podle těhle strohých infomací řící o co zhruba může jít?

Reakce:

kelynka
Kelišová 6755 příspěvků 22.01.18 11:34

@cocomoon v 8 tydnu predcasny porod? :? Neni nahodou 8mesic? :lol:

cocomoon
Kecalka 213 příspěvků 22.01.18 11:42

Né, 8 týden.
Nevím, jak sem psal, moc tem to nepobral. Ten smysl je prostě tak, že se tam něco oddělilo.

Russet
Extra třída :D 12088 příspěvků 22.01.18 11:53
@cocomoon píše:
Né, 8 týden.
Nevím, jak sem psal, moc tem to nepobral. Ten smysl je prostě tak, že se tam něco oddělilo.

Vycházela bych z toho, co řekl doktor. Jestli se má šetřit. Ležet. Ať odpočívá a uvidí se. Do 12 týdne je to buď a nebo.

cocomoon
Kecalka 213 příspěvků 22.01.18 11:58

No, takový věci třeba nevím, že do 12 týdne to je tak. Samozřejmě leží. Jak sem psal. Je tam na min 14 dní na pozorování.

Russet
Extra třída :D 12088 příspěvků 22.01.18 12:03
@cocomoon píše:
No, takový věci třeba nevím, že do 12 týdne to je tak. Samozřejmě leží. Jak sem psal. Je tam na min 14 dní na pozorování.

Tak vydrž a ono to nějak dopadne. Samozřejmě i po 12. týdnu se může něco přihodit, ale váš případ to být nemusí. Já jsem ze začátku taky krvácela, kamarádka i ležela v nemocnici a obě máme zdravé děti.

Soňa Zacharová
Nováček 22.01.18 12:22

@cocomoon Musím opravdu ležet a být v klidu hlavně psychicky. Ono do 13 týdne hrozí potrat proto je to buď a nebo. Já jsem taky teď u třetího začala krvácet ležela jsem i v nemocnici do doby než se vše uklidnilo. Bohužel při krvácení jsem přišla o jedno miminko a druhý je teda bojovník a bojuje dál.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Šance pro Řepku? Jeho obhájce naznačil, jak ho chce zachránit před vězením!

Je šance, že se Tomáš Řepka vyhne vězení? Ačkoliv mu za podvod s autem, kdy... číst dále >

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >