Komplikace v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cocomoon
Povídálka 13 příspěvků 22.01.18 11:32
Komplikace v těhotenství

Ahoj,
chtěl bych se zeptat. Přítelkyně je teď cca v 8 týdnu. Zhruba tejden na zpátek měla zvýšenou teplotu cca 37,2 a dnes jí začala jít krev. Tak šla na polikliniku, tam jí sposlali do nemocnice a v nemocnici si jí nechaly na pozorování na 14 dní. Dostala nějaký prášky a má hlavně ležet.
Prý nějaký náběh na předčasný porod nebo co. Jsem v cizině, ona je cizinka a já tyhle odoborný slova moc nedávám.
Dokážete mi podle těhle strohých infomací řící o co zhruba může jít?

Reklama

Reakce:

kelynka
Kelišová 6611 příspěvků 22.01.18 11:34

@cocomoon v 8 tydnu predcasny porod? :? Neni nahodou 8mesic? :lol:

cocomoon
Povídálka 13 příspěvků 22.01.18 11:42

Né, 8 týden.
Nevím, jak sem psal, moc tem to nepobral. Ten smysl je prostě tak, že se tam něco oddělilo.

Russet
Echt Kelišová 9300 příspěvků 22.01.18 11:53
@cocomoon píše:
Né, 8 týden.
Nevím, jak sem psal, moc tem to nepobral. Ten smysl je prostě tak, že se tam něco oddělilo.

Vycházela bych z toho, co řekl doktor. Jestli se má šetřit. Ležet. Ať odpočívá a uvidí se. Do 12 týdne je to buď a nebo.

cocomoon
Povídálka 13 příspěvků 22.01.18 11:58

No, takový věci třeba nevím, že do 12 týdne to je tak. Samozřejmě leží. Jak sem psal. Je tam na min 14 dní na pozorování.

Russet
Echt Kelišová 9300 příspěvků 22.01.18 12:03
@cocomoon píše:
No, takový věci třeba nevím, že do 12 týdne to je tak. Samozřejmě leží. Jak sem psal. Je tam na min 14 dní na pozorování.

Tak vydrž a ono to nějak dopadne. Samozřejmě i po 12. týdnu se může něco přihodit, ale váš případ to být nemusí. Já jsem ze začátku taky krvácela, kamarádka i ležela v nemocnici a obě máme zdravé děti.

Soňa Zacharová
Závislačka 3355 příspěvků 22.01.18 12:22

@cocomoon Musím opravdu ležet a být v klidu hlavně psychicky. Ono do 13 týdne hrozí potrat proto je to buď a nebo. Já jsem taky teď u třetího začala krvácet ležela jsem i v nemocnici do doby než se vše uklidnilo. Bohužel při krvácení jsem přišla o jedno miminko a druhý je teda bojovník a bojuje dál.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama