Bolest v kříži od 7. týdne těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anonymni_prezdivka
Kecalka 347 příspěvků 23.01.18 14:03
bolest v kříži od 7tt

Ahojte maminky, mám takový dotaz - bolely některou z vás záda už od 7tt? Jsem teď v 19. a bolest je pořád stejná, zejména při došlápnutí na pravou nohu je to skoro k nevydržení. Zvednout se z postele je často nadlidský výkon… Stalo se to také někomu? Řešily jste to?

Přečtěte si článek: Co pomáhá na bolest zad v těhotenství?

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 3178 příspěvků 1 inzerát 23.01.18 14:05

Spis jestli nemáš vyhrezlou plotynku jesti to mas od nohy

hanzy
Echt Kelišová 8326 příspěvků 23.01.18 14:28

@anonymni_prez­divka Nevim, jestli uz od 7t, ale mela jsem podobne bolesti z krize, pres panev a do prave kycle. Nekolikrat jsem navstivila kamaradku fyzioterapeutku. Namasirovala mi to a natejpovala. Pomohlo to dost!

anonymni_prezdivka
Kecalka 347 příspěvků 23.01.18 17:03

@hanzy díky moc, určitě to zvážím. Byla jsem si dnes u obvodní pro razítko, tak jsem jí o zádech řekla. Ona mě prohmatala a hned věděla kde to bolí. Prý zkřížený vaz mezi křížovou kostí a kyčlí… Masáže nesnáším, ale budu to muset zvážit :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

„Kazatel“ Klus se lidem začal zajídat: Nepolitikař a jen zpívej, vzkazují mu!

Najít tu správnou míru. To kdyby Tomáš Klus (32) uměl, nemusel by teď řešit,... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama