Bolest v kříži od 7. týdne těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anonymni_prezdivka
Kecalka 367 příspěvků 23.01.18 14:03
bolest v kříži od 7tt

Ahojte maminky, mám takový dotaz - bolely některou z vás záda už od 7tt? Jsem teď v 19. a bolest je pořád stejná, zejména při došlápnutí na pravou nohu je to skoro k nevydržení. Zvednout se z postele je často nadlidský výkon… Stalo se to také někomu? Řešily jste to?

Přečtěte si článek: Co pomáhá na bolest zad v těhotenství?

Reakce:
lampicka11
Závislačka 3432 příspěvků 5 inzerátů 23.01.18 14:05

Spis jestli nemáš vyhrezlou plotynku jesti to mas od nohy

hanzy
Echt Kelišová 8370 příspěvků 1 inzerát 23.01.18 14:28

@anonymni_prez­divka Nevim, jestli uz od 7t, ale mela jsem podobne bolesti z krize, pres panev a do prave kycle. Nekolikrat jsem navstivila kamaradku fyzioterapeutku. Namasirovala mi to a natejpovala. Pomohlo to dost!

anonymni_prezdivka
Kecalka 367 příspěvků 23.01.18 17:03

@hanzy díky moc, určitě to zvážím. Byla jsem si dnes u obvodní pro razítko, tak jsem jí o zádech řekla. Ona mě prohmatala a hned věděla kde to bolí. Prý zkřížený vaz mezi křížovou kostí a kyčlí… Masáže nesnáším, ale budu to muset zvážit :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >