Prve kopance.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Didinda1991
Stálice 54 příspěvků 23.01.18 11:06
Prve kopance.

Ahojte. Som prvorodicka a od 16+4 citim ked prilozim ruku na bruchu (som PN takze mam na toto cas) jemne kopanceky a tukance. Zda sa mi to neuveritelne citit takto skoro rukou. Kazdy dnom je to intenzivnejsie a silnejsie. Na 1000% su to kopanceky ☺☺. Prekvapuje ma ze zeny najprv pocituju kopance vnutorne a to ja vobec napriklad. Ani steklenie ani mrvenie. Citim len na ruke. Nemam to naopak? Mozno sa mi pomaly zacina zdat ze aj bez ruky lebo ked sa mi zazda tak prilozim a kopka. Som chuda mam 54…ja len ze baby niektore ani v 19 necitia rukou a citia vnutorne a ja to mam uplne naopak. Placentu mam vzadu normalne… ma tu niekto podobnu skusenost? :srdce: vdaka

Reakce:

p0pokatepetl
Kecalka 118 příspěvků 23.01.18 13:17

@Didinda1991 Ahoj, tiez cakam prve a kopance som (sice zvnutra) citila okolo 15-16tt, kazdy sa ma snazil presvedcit, ze to je blbost, ze su to creva, no neboli :-) tak gratulujem k prvym pohybom, uzivaj si, casom to uz take mile a pekne prestane byt :D

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1757 příspěvků 23.01.18 13:24

Na břiše je slabě cítit i tvůj tep, to bych tipla spíš.

Didinda1991
Stálice 54 příspěvků 23.01.18 14:05
@sladke-mameni píše:
Na břiše je slabě cítit i tvůj tep, to bych tipla spíš.

V ziadnom pripade. Regulerne kope. ☺

Didinda1991
Stálice 54 příspěvků 23.01.18 14:06

A poriadne silno dneska…pomaly zacinam 19tt..ibama prekvapuje ze to vnutorne necitim no..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Zvrat v případu Terezy: Vykonstruované důkazy, má slíbené Vánoce v Česku

V pondělí se v Pákistánu uskutečnil další soud s Češkou Terezou Hlůškovou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >