Reklama

Prve kopance.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Didinda1991
Stálice 54 příspěvků 23.01.18 11:06
Prve kopance.

Ahojte. Som prvorodicka a od 16+4 citim ked prilozim ruku na bruchu (som PN takze mam na toto cas) jemne kopanceky a tukance. Zda sa mi to neuveritelne citit takto skoro rukou. Kazdy dnom je to intenzivnejsie a silnejsie. Na 1000% su to kopanceky ☺☺. Prekvapuje ma ze zeny najprv pocituju kopance vnutorne a to ja vobec napriklad. Ani steklenie ani mrvenie. Citim len na ruke. Nemam to naopak? Mozno sa mi pomaly zacina zdat ze aj bez ruky lebo ked sa mi zazda tak prilozim a kopka. Som chuda mam 54…ja len ze baby niektore ani v 19 necitia rukou a citia vnutorne a ja to mam uplne naopak. Placentu mam vzadu normalne… ma tu niekto podobnu skusenost? :srdce: vdaka

Reklama

Reakce:

p0pokatepetl
Kecalka 117 příspěvků 23.01.18 13:17

@Didinda1991 Ahoj, tiez cakam prve a kopance som (sice zvnutra) citila okolo 15-16tt, kazdy sa ma snazil presvedcit, ze to je blbost, ze su to creva, no neboli :-) tak gratulujem k prvym pohybom, uzivaj si, casom to uz take mile a pekne prestane byt :D

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 23.01.18 13:24

Na břiše je slabě cítit i tvůj tep, to bych tipla spíš.

Didinda1991
Stálice 54 příspěvků 23.01.18 14:05
@sladke-mameni píše:
Na břiše je slabě cítit i tvůj tep, to bych tipla spíš.

V ziadnom pripade. Regulerne kope. ☺

Didinda1991
Stálice 54 příspěvků 23.01.18 14:06

A poriadne silno dneska…pomaly zacinam 19tt..ibama prekvapuje ze to vnutorne necitim no..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >