8 dní bez menstruace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
16.11.21 18:39

8 dní bez menstruace

Ahojky:)Chci se zkusit zeptat..už 8 dní se nedostavila menstruace, mam strašně nafouklé břicho, které mě bolí a neustálou plynatost. Antikoncepci neberu a s přítelem máme nechráněný sex..Každopádně včera jsem si dělala test a byl negativní, přítel taky říkal, že si dával pozor. Myslíte, že je ještě čas aby test ukázal čárku? Nebo koupit nějaký lepší test? Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11976
16.11.21 18:42

8 dní zpoždění už by byl test jasně pozitivní. Jedine by si mela ovulaci až ke konci cyklu. A dáváme si pozor není moc spolehlivá ochrana pokud dítě neplanujete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
16.11.21 18:52

@JancaS84 Dítě neplánujeme, protože máme příští rok svatbu, ale kdybych otěhotněla, tak budem šťastný oba.
Test jsem si nedělala ráno, což je asi taky špatně :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11976
16.11.21 18:54
@Kačii98 píše:
@JancaS84 Dítě neplánujeme, protože máme příští rok svatbu, ale kdybych otěhotněla, tak budem šťastný oba.
Test jsem si nedělala ráno, což je asi taky špatně :D

Po 8 dnech zpoždění by ti ukázal 2 čárku ve kteroukoliv denni dobu. Zkus jeste za par dni znovu a kdyžtak pak na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
16.11.21 19:07

@JancaS84 Dobře, děkuji za radu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54761
16.11.21 19:25

Jo, pokud nebyla ovulace extra hodně opožděná, tak po osmi dnech zpoždění by ti ukázal dvě čárky naprosto jakýkoliv test v jakoukoliv denní dobu. Jestli chceš mít stoprocentní jistotu, zajdi si na odběr krve, ale jinak to na těhotenství opravdu nevypadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
16.11.21 19:54

@ugluk Ovulaci právě mám na konci měsíce, ale asi teda nebudu plašit. Dám vědět jak to dopadlo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54761
16.11.21 20:38

I při ovulaci na konci minulého měsíce bys byla minimálně 16 dní po ní a test by byl jasně pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat