Alergická reakce v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.11.21 18:09

Alergická reakce v těhotenství

Ahoj holky chci se zeptat měl někdo z vás alergickou reakci v těhotenství? Jsem 27tt a před týdnem jsem měla reakci nejspíš na žampióny jedla jsem panenku se slaninou, žampionovou omáčku se smetanou a hranolky celou dobu i na začátku těhu jsem houby(žampiony) jedla skoro furt měl to někdo taky tak? Napsali mi Xadoz a Cezeru že můžu brát malýmu by to prý ublížit nemělo ale chci to brát co nejmíň na alergologii jdu příští týden a do tý doby se mám vyhnout všemu co jsem jedla hub se nedotknu to vím :D pochybuji že hranolky by to spustili ale nevím teda jak ta Smetana a mléčný výrobky den před tím jsem pila mléko a nic se nedělo díky za odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15985
16.11.21 18:48

To slysim poprve, ze jednorazova reakce na jidlo se resi branim leku delsi dobu…?

Jinak reakce mohou byt i na ruzna dochucovadla, ecka, oboje mohlo byt i v omacce, i v hranolkach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.21 18:54

@Lucie_Sx bohužel mi řekli že jo dokud nezjistí z čeho to bylo tak zatím brát, omáčka byla domácí jen sůl, pepř. Masox a maggi a různá jiná dochucovadla nedávám ty mi zase spouští migrénu a v jiných potravinách si je taky hlídám

• Citovat
  • Nahlásit
15985
16.11.21 18:59
@Anonymní píše:
@Lucie_Sx bohužel mi řekli že jo dokud nezjistí z čeho to bylo tak zatím brát, omáčka byla domácí jen sůl, pepř. Masox a maggi a různá jiná dochucovadla nedávám ty mi zase spouští migrénu a v jiných potravinách si je taky hlídám

To je fakt divny.

A hranolky? Kupovane?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.21 19:03

@Lucie_Sx ty byly kupované, ale na obalu podle sanitářů nebylo nic co by to mohlo způsobit. Napadlo mě u těch žampionů, jestli nebyly nějak divně ošetřený, když teď všechno stahujou, že to je plný všeho možnýho :D reakce na mléčný výrobky mi přijde taky jako blbost

• Citovat
  • Nahlásit
2501
16.11.21 19:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky chci se zeptat měl někdo z vás alergickou reakci v těhotenství? Jsem 27tt a před týdnem jsem měla reakci nejspíš na žampióny jedla jsem panenku se slaninou, žampionovou omáčku se smetanou a hranolky celou dobu i na začátku těhu jsem houby(žampiony) jedla skoro furt měl to někdo taky tak? Napsali mi Xadoz a Cezeru že můžu brát malýmu by to prý ublížit nemělo ale chci to brát co nejmíň na alergologii jdu příští týden a do tý doby se mám vyhnout všemu co jsem jedla hub se nedotknu to vím :D pochybuji že hranolky by to spustili ale nevím teda jak ta Smetana a mléčný výrobky den před tím jsem pila mléko a nic se nedělo díky za odpovědi :kytka:

To jsou léky proti alergické, takže žádná šílenost. Přidej se na fc do nějaké skupinky alergiku, tam budou holky vědět více.
Jinak aler. reakce se může objevit v kterémkoliv věku a dost často se objevuje buď úplně nová nebo nějaká další, právě v těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3330
16.11.21 20:28

A jak zavazna reakce to byla? Jsem po druhy tehotna a koprivku od cca poloviny tehotenstvi mam skoro kazdou noc. Mam vysledovany akorat to, ze cim tehotnejsi, tim pravdepodobnejsi, ze mi vyskoci v noci koprivka. Jak mimo tehotenstvi je to reakce na potraviny, tak v tehotenstvi je to snad uplne nahodny, i kdybych jedla nekolik dni po sobe to samy, nekdy je a nekdy neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
16.11.21 20:56

„@bobulka88“ já kopřivku vůbec neměla, kdyby byla tak je to fajn. Rovnou oteklé rty, brnění rtů a trochu oteklý jazyk. Bylo to prý zachycený včas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.21 20:59

@bobulka88 Já po třetí a ani u jednoho to nebylo, až teď oteklý rty, krk a jazyk.

• Citovat
  • Nahlásit
3330
16.11.21 21:27

@jajuj tak to chapu, ze to resi, jak to resi. Tak snad se ti to opakovat uz nebude. Ja mam ty koprivky v obou tehotenstvich jak pres kopirak a cekam, ze po porodu to zase prave prejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat