Reklama

osmiměsíční dítě nespavec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

8356
Povídálka 28 příspěvků 2 inzeráty 17.09.18 09:14
8m dítě nespavec

Zdravím, ráda bych se zeptala na zkušenosti… máme 8m chlapečka, je to pěkný čiperka, přes den skoro nespí, po nějakých desetiminutovkách párkrát za den max., to by až tak nevadilo, některé děti zkrátka přes den nespí, že jo.. jenže on spí málo i v noci :( a to už je pak fakt teda masakr… zvlášť když máme ještě skoro tříletou dcerku… večer usíná po vydatné kaši a nakojený, kolem sedmé osmé hodiny, spí nanejvýš do jedenácti, pak ho nakojím a po dvou hodinách se zase budí na kojení, pak je plně vzhůru a hraje si (mezi druhou a čtvrtou ráno!), usíná nad ránem, do té doby ho různě dokojuju, má dudlíček, nosím ho v náruči a dělám takové to š-š-š, pak ho už ignoruju v postýlce, protože už prostě nemůžu… zkrátka zkouším všecko… spí pak hodinku dvě a pak je v plné síle… Je to fakt náročné, zvlášť když se člověk nemůže dospat přes den 8o jinak je to veselý a živý kluk, bohudíky za to, plně ho kojím, přikrmuju, zdravotně je v pořádku… Myslím, že bude taková povaha, protože už v těhotenství byl pěkně čilý. Uvažovala jsem o nějakých meduňkových čajích pro děti na zklidnění či homeopaticích… Budu ráda za nějaké tipy, díky.

Reklama

Reakce:

LLenule111
Závislačka 3354 příspěvků 3 inzeráty 17.09.18 09:25

U nás je to samé..přes den spí po 10 minutách max.půl hodině a večer usíná nejdříve ve 22-23.hodin.

Manhattan
Závislačka 3694 příspěvků 17.09.18 10:17

Já mám 8m holčičku a bylo to to samé. Přes den teda spí dopoledne 2 hodiny a někdy se zadaří i odpoledne, ale v noci se mi pořád budila, tak jsem si ji dala k sobě do postele a když se vzbudí, strčím jí do pusy dudlík a dám jí ruku a hned znovu usne. Poslední týden jsem se konečně dobře vyspala :lol:

8356
Povídálka 28 příspěvků 2 inzeráty 17.09.18 13:17

No on spí s námi taky, má postýlku přiraženou k naší, bez mřížky… takže fyzickou blízkostí nestrádá, on se prostě normálně vzbudí a dvě hodiny si hraje :( asi zkusím nějaká homeopatika a čaje…

dupejj00
Kecalka 156 příspěvků 17.09.18 14:05

Jo,to delal starsi taky. Mela jsem ho u sebe na posteli,podrimovala a on se kolem me placal,obcas si cucnul a pak usnul.zadne hracky tam teda nemel.za par mesicu to preslo.a nedelal to teda kazdou noc

dupejj00
Kecalka 156 příspěvků 17.09.18 14:08

Ted jsou mu 4,5 a v noci spi tvrde jako drevo, Po obede o vikendu si vetsinou da jeste dve hodky spanku. vydrz, bude lip :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >