osmiměsíční dítě nespavec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
8356
Povídálka 28 příspěvků 1 inzerát 17.09.18 09:14
8m dítě nespavec

Zdravím, ráda bych se zeptala na zkušenosti… máme 8m chlapečka, je to pěkný čiperka, přes den skoro nespí, po nějakých desetiminutovkách párkrát za den max., to by až tak nevadilo, některé děti zkrátka přes den nespí, že jo.. jenže on spí málo i v noci :( a to už je pak fakt teda masakr… zvlášť když máme ještě skoro tříletou dcerku… večer usíná po vydatné kaši a nakojený, kolem sedmé osmé hodiny, spí nanejvýš do jedenácti, pak ho nakojím a po dvou hodinách se zase budí na kojení, pak je plně vzhůru a hraje si (mezi druhou a čtvrtou ráno!), usíná nad ránem, do té doby ho různě dokojuju, má dudlíček, nosím ho v náruči a dělám takové to š-š-š, pak ho už ignoruju v postýlce, protože už prostě nemůžu… zkrátka zkouším všecko… spí pak hodinku dvě a pak je v plné síle… Je to fakt náročné, zvlášť když se člověk nemůže dospat přes den 8o jinak je to veselý a živý kluk, bohudíky za to, plně ho kojím, přikrmuju, zdravotně je v pořádku… Myslím, že bude taková povaha, protože už v těhotenství byl pěkně čilý. Uvažovala jsem o nějakých meduňkových čajích pro děti na zklidnění či homeopaticích… Budu ráda za nějaké tipy, díky.

Reakce:
LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 17.09.18 09:25

U nás je to samé..přes den spí po 10 minutách max.půl hodině a večer usíná nejdříve ve 22-23.hodin.

Manhattan
Závislačka 3697 příspěvků 17.09.18 10:17

Já mám 8m holčičku a bylo to to samé. Přes den teda spí dopoledne 2 hodiny a někdy se zadaří i odpoledne, ale v noci se mi pořád budila, tak jsem si ji dala k sobě do postele a když se vzbudí, strčím jí do pusy dudlík a dám jí ruku a hned znovu usne. Poslední týden jsem se konečně dobře vyspala :lol:

8356
Povídálka 28 příspěvků 1 inzerát 17.09.18 13:17

No on spí s námi taky, má postýlku přiraženou k naší, bez mřížky… takže fyzickou blízkostí nestrádá, on se prostě normálně vzbudí a dvě hodiny si hraje :( asi zkusím nějaká homeopatika a čaje…

dupejj00
Kecalka 161 příspěvků 17.09.18 14:05

Jo,to delal starsi taky. Mela jsem ho u sebe na posteli,podrimovala a on se kolem me placal,obcas si cucnul a pak usnul.zadne hracky tam teda nemel.za par mesicu to preslo.a nedelal to teda kazdou noc

dupejj00
Kecalka 161 příspěvků 17.09.18 14:08

Ted jsou mu 4,5 a v noci spi tvrde jako drevo, Po obede o vikendu si vetsinou da jeste dve hodky spanku. vydrz, bude lip :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >