Někdo pokecat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mája2512
Povídálka 20 příspěvků 11.09.18 19:48
Nekdo pokecat

Co holky delate kdyz vam mimco nechce usnout nebo ste venku a probudo se a domu to mate jeste daleko?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Limi123
Závislačka 3509 příspěvků 11.09.18 20:08

@Mája2512 Dam ho spat pozdeji, co delat jineho?

A kdyz jsem venku, myslis jako vecer? Tak ho pak doma take dam spat, az jak je unavene.

Mája2512
Povídálka 20 příspěvků 11.09.18 20:35

Tak malemu jsou 3 mesice a jakmile s nim jdu ven a vzbudi se tak musim rychle domu a nakojit ho protoze sunar nechce venku mi prave dlouho spat nevydrzi. :(

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 11.09.18 20:35

Kdyz nechtelo spat, tak jsem nespala ani ja :) nosila jsem do noci, dokud neusnulo. A venku - nerozumim dotazu. Jako na prochazce? Spala az domu. A kdyz ne, tak proste nic, lezela v kocarku dokud jsme nedojely :nevim: nikdy mi dite nebrecelo v kocaru, jestli myslis tohle.

Mája2512
Povídálka 20 příspěvků 11.09.18 20:38

Ano myslim prochazku doma spi docela dobre ale kdyz s nim jdu lrave na prochazku tak ne vzbudi se a chce prso zkousela sem mu davat i napit caje ale po chvili se zacne vztekat :roll:

Limi123
Závislačka 3509 příspěvků 11.09.18 20:38
@Mája2512 píše:
Tak malemu jsou 3 mesice a jakmile s nim jdu ven a vzbudi se tak musim rychle domu a nakojit ho protoze sunar nechce venku mi prave dlouho spat nevydrzi. :(

Tak ho nakoj venku. Ja, kdyz jsem se jeste stydela, tak jsem s sebou nosila pashminu, tu jsem si zahakla za roh podprsenky a prehodila malemu pres hlavu. Vubec nebylo videt, ze kojim. Staci i obyc plina.

Ted uz se nestydim, vytahnu prso kde je potreba :mrgreen:

Mája2512
Povídálka 20 příspěvků 11.09.18 20:42

A co je vetsi paradox ze nez s nim jdu na prochazku tak ho vzdy jeste nakojim ale stejne se mi po te hodce vzbudi a chce nakrmit

Mája2512
Povídálka 20 příspěvků 11.09.18 20:43

@Limi123
No jo jenze ono je pry kojeni na verejnosti trestne i kdyz treba neni nic videt :?

Limi123
Závislačka 3509 příspěvků 11.09.18 20:44
@Mája2512 píše:
@Limi123
No jo jenze ono je pry kojeni na verejnosti trestne i kdyz treba neni nic videt :?

Tohle si ale ze me delas legraci, ne? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 8o

micta
Generální žvanilka 23871 příspěvků 11.09.18 20:50

Neporadím, mě se dítě v kočárku budilo, až když jsem zastavila kočár.takže i když jsem někde kecala a stála na místě ,furt jsem s kočárkem pohybovala,aby měl pocit že jede :mrgreen:

micta
Generální žvanilka 23871 příspěvků 11.09.18 20:51
@Mája2512 píše:
@Limi123
No jo jenze ono je pry kojeni na verejnosti trestne i kdyz treba neni nic videt :?

Cože? Každou chvíli vidím někde vytažený cecek,a ani se to máma nesnaží maskovat :mrgreen:

Limi123
Závislačka 3509 příspěvků 11.09.18 20:51
@micta píše:
Neporadím, mě se dítě v kočárku budilo, až když jsem zastavila kočár.takže i když jsem někde kecala a stála na místě ,furt jsem s kočárkem pohybovala,aby měl pocit že jede :mrgreen:

Precti si tu diskusi dal, ona resi, ze to dite rve proto, ze ma hlad a ona ho nemuze nakojit, protoze je to trestne :mrgreen:

Mája2512
Povídálka 20 příspěvků 11.09.18 20:52

I kdyz mi to teda prijde divne proc by to melo byt zakazane jako pokud je ta zena odhalena tak asi bych ji neco rekla ale kazda normalni zenska ktera koji na verejnosti ma pres sebe a mimco hozenou plenu takze neni nic videt normalni clovek to pochopi ale v tyhle zemi je bohuzel vic debilu co jsou schopni matku narknout ze kazi mladez

Limi123
Závislačka 3509 příspěvků 11.09.18 20:54
@Mája2512 píše:
I kdyz mi to teda prijde divne proc by to melo byt zakazane jako pokud je ta zena odhalena tak asi bych ji neco rekla ale kazda normalni zenska ktera koji na verejnosti ma pres sebe a mimco hozenou plenu takze neni nic videt normalni clovek to pochopi ale v tyhle zemi je bohuzel vic debilu co jsou schopni matku narknout ze kazi mladez

Ne, naprosta vetsina matek pri kojeni nema pres sebe prehozene nic. :mrgreen:

Jestli to opravdu myslis vazne, tak je to nesmysl, normalne muzes kojit i bez niceho. Treba v restauraci kojim jen zakryta, s ohledem na okoli, ale nekde u vody nebo v parku nebo u pediatra, na hristi a tak to neresim.

A co bys te zene prosimte rikala? To jsi nikdy nevidela kojici maminku? Asi malo koukas kolem sebe.

Mája2512
Povídálka 20 příspěvků 11.09.18 20:56

Tak ja to slysela v porodnici se tam o tom bavili nejake maminy ale kdyz clovek hleda na netu neco o tom tak nic nenajdes at si kazdy mysli co chce radsi prcka nakojim venku nez aby mi plakal

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >