Reklama

Nespavost dvouměsíčního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MaTkaa2703
Povídálka 14 příspěvků 17.09.18 06:15
Nespavost 2 mesačného miminka

Ahojte. Môj malý bude mať dva mesiace a čoraz menej spí. Ma problém so spánkom už od narodenia, ale dokázal spať aspoň 10 hodín denne maximálne. Teraz posledných pár týždňov je to maximálne hodina cez deň a to vstáva o 6 ráno a chodí spať o 11 večer až. Vždy ho chodím uspávat už o 9 ale proste vždy zaspí až o 11. V noci spí väčšinou od 11 do 2 rána a potom sa budi každé 2 hodiny. Je možné, že nie je uanveny? A ešte sa mi stala teraz taká vec. Dostala som menštruáciu a kojim ešte polovicne a maly odmieta moje mlieko. A to som skusala, že ho odsajem do fľaše a tam mu ho dám. Začne ho vypluvat a hrozne plakať. Trvá to presne odvtedy čo som to dostala. Ďakujem za odpovede :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

rubeola
Stálice 54 příspěvků 17.09.18 06:31

@MaTkaa2703 A nechceš vyzkoušet šátek nebo nosítko? Malá měla taky problémy se spaním. Nemohla usnout, ale unavená byla. V šátku krásně spala. Když bude spát lépe přes den, zlepší se i noc..to je moje zkušenost. S tou druhou věcí neporadím ????

mikes89
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 17.09.18 07:00

Pokud mu jsou 2 mesice,vstava v sest hodin a pak jdete uspavat az v 9,rekla bych,ze je pretazeny a pak nemuze zabrat. Ja se ridila pravidlem max dve hodiny a to jeste urcite nejakou dobu po dvou mesicich,ikdyz to byl taky nespavec. 3 hod vzhuru mi vydrzel az tak v pul roce,sice si pak dal treba jen 30 min spanku…takze ja bych zkusila uspavat rozhodne driv.

mikes89
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 17.09.18 07:02

@MaTkaa2703 jo a myslim, ze pokud se budi kazde 2 hod, tak je to jeste celkem v poho :palec: pevne nervy :hug: s menstruaci vydrzet,je to celkem normalni jev,davejte k prsu co to pujde,pokud doted nebyly s kojenim problemy,nedavala bych ani flasku ani um!

awesomeone
Kecalka 137 příspěvků 17.09.18 07:23

@MaTkaa2703 taky bych řekla, že je pretazeny. Asi bude i protivny? U nás jeden čas frcel fén nebo vysavač ;) u toho se jim dobře spí. Dokud to fungovalo, spali jsme s fénem u postele připraveni ho kdykoliv použít :D , pak to z ničeho nic prestalo fungovat a kouzlo se rozplynulo :think: :lol:

MaTkaa2703
Povídálka 14 příspěvků 17.09.18 07:52

@rubeola už sme skúšali aj to, ale akonáhle ho vytiahnem s nej tak pustiť reč a už nespí

MaTkaa2703
Povídálka 14 příspěvků 17.09.18 07:55

@mikes89 uspavam rozhodne aj v priebehu dňa po každom kojeni, ale efekt žiadny. To nie že by som ho nechala tak celý den. Snažíme sa po každom napapani ale stále to je také isté .. ak zaspí tak 15 min Max

MaTkaa2703
Povídálka 14 příspěvků 17.09.18 07:56

@mikes89 k prsu dávám furt trápime sa aj pol hodinu ale to je hrozný plac. Vždy musím najskôr ukľudniť a skúsiť znovu

MaTkaa2703
Povídálka 14 příspěvků 17.09.18 07:57

@awesomeone je zlý. Furt mrnčí. Skúšala som deň, vysávač, uspávanky a tak ďalej ale nič

Heivka
Závislačka 3088 příspěvků 17.09.18 08:02

Dvouměsíční bych zkusila zavinout, a uspávací medody podle Dr. Karpa, u prvního mi to hrozně pomohlo.

awesomeone
Kecalka 137 příspěvků 17.09.18 08:04

@MaTkaa2703 jsi z toho nervozni a on to cítí. Malý ještě dneska neusne pokud ja nejsem v pohodě. Zkus se na všechno vyprdnout a zůstat cca týden doma a najet na rituály. Nektere děti musí mit režim. Na myho prcka platilo pokazdy něco jiného. Jednou jsem uspavala nošením, pak kojením nebo zpíváním, potom to byl fén nebo vysavač, také hopsani na mici. Chce to zkoušet. Pokud spí v kočárku, vyjizdej par dni ve stejnou dobu a az si zvykne, tak zkus uspávat doma..

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 17.09.18 08:10

@MaTkaa2703 Pokud jsi dostala MS, tak se chuť mléka změní. V žádném případě mu ho necpi z láhve a nebo nevař UM, ale chce to trpělivost a zase se přisaje.

awesomeone
Kecalka 137 příspěvků 17.09.18 08:19

@P4ja jojo, hlad je nejlepší kuchař :lol:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 17.09.18 08:29
@awesomeone píše:
@P4ja jojo, hlad je nejlepší kuchař :lol:

To nvm, ale s příchodem MS se chuť mění, takže s tím může mít problém.

awesomeone
Kecalka 137 příspěvků 17.09.18 08:38

@P4ja to vím, jen jsem tim chtěla říct, že az bude mit opravdu hlad, tak si dá. Nic jiného mu nezbyde (pokud zakladatelka nepohodlne um, což by byla škoda)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >