Kdy bude dítě spát celou noc???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mysiceles
Kecalka 235 příspěvků 14.09.18 20:23
Kdy bude dítě spát celou noc ???

Holky. Původně jsem myslela, že mi toto problém nedělá a nebude dělat, ale jsem vyčerpaná. Chlapečkovi je téměř 11 měsíců a zatím teda se pořád v noci budí, vlastně je to horší než ze začátku, to byl vzorný, tak 2× za noc napil se usnul, ale teď, už je to fakt dlouhou dobu, ještě než mu rostly zuby, klidně 5 x za noc :-/ někdy je to lepší a vzbudí se ( teď třebas ) v 10, ve 12, ve 4 a vstává v 7. No ale někdy třebas po hodině ( i před zubama ) vypije klidně 5× 200ml ( dělám mu naředěne mléko - kompromis ) a nebo se furt v noci mele, je vzhůru co hodinu, šije sebou..
Jsem vyčerpaná a u doktora všechny testy vyšly přitom tak že - mám být - zdravá ale já se cítím vyzdimana tak si říkám jestli to není tímto. Každopádně i kdyby to nebylo jenom tím, tak by určitě bodlo, kdybych se někdy mohla pořádně vyspat. Ale asi nemam šanci. Jinak mu mazu večer na dudlík Dologel ale nic moc efekt. :nevim: :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 1 inzerát 14.09.18 20:27

Muj ma 2 a ctvrt… to je vse co ti k tomu reknu :mrgreen: nekojen od roka, UM nikdy… a vstava od narozeni v 5, v 5:30… ja si zvykla, rano je aspon vse brzy hotovo a stihame dopoledni akce a tak..v 11m to buzeni bylo kazdopadne casteji nez ted

Cibota
Povídálka 37 příspěvků 14.09.18 20:28

Ahoj. Malá má 20 měsíců a taky se budí co hodinu a to od chvíle, co jí začaly růst zuby. Přes den to pak dospí, zaatímco já se už doma plazím po 4. Nic jiného než vydržet nezbývá…

Pidulka1991
Závislačka 2947 příspěvků 14.09.18 20:31

21 Meaicu a stale tak 5× v noci vzhuru… neboj to zvladnes ;) :hug:

Delira
Povídálka 32 příspěvků 14.09.18 20:35

Mám syna 13 měsíců a ještě nikdy nespal déle, jak tři hodiny v kuse. Někdy se vzbudí třikrát za noc, někdy i desetkrát. Momentálně máme měsíc, kdy se budí co půl hodinu, hodinu. Je kojeny. Definitivně vstává v šest. Já už jsem zvyklá, sice jsem unavená, někdy hodně, ale ranní káva probere a funguju normálně. Malý chodí spát v sedm večer, já si užiji dvě hodinky volna, počumím internet a v devět nejpozději zaléhám též.

Alušáček
Závislačka 3246 příspěvků 14.09.18 20:39

@Mysiceles Až kolem 3let se dcera začala budit tak jen jednou za noc… Mě už bylo 40 a nepamatuju,že bych někdy za svůj život spala celou noc v kuse :D Holt vydržet než dítě doroste do věku kdy při probuzení nebude potřebovat asistenci maminky.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 14.09.18 20:42

Dcera 26m budí se v 5 na UM už asi tak od půl roku a stále se budí stejně.

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 14.09.18 20:43

To záleží na dítěti. Mojemu synovi jsou 2 roky a 8 měsíců a spí od 2 měsíců celou noc. Když mu rostly zuby a vzbudil se pomohl nurofen. Za chvilku se mi narodí druhé a to klidně může být opak. Určitě najede na spaní. Držím palce ať je to brzo. Zkus odbourat v noci mléko, nabizej čaj nebo vodu.

mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 14.09.18 20:43

@Mysiceles Kdy bude dítě spát celou noc ???
Zhruba tak od 3 do 15 let.
Ale i zhruba začátek běhání po pařbách se liší kus od kusu. ;)

Renca8
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 14.09.18 20:46

@Mysiceles tak.mu zkus to.mleko neredit. Treba se poradne zasyti a bude spat. Nase ma 9mesicu a taky se budi, ale neni to tak hrozny jak pises ty. Vzbudi se tak 3× za noc na mliko. Ale jsou noci, kdy dostane mliko a treba hodinu knoura vze postylce a nic na ni nezabira aby zase usnula. Ma 8 zubu. Dnes byla vzhuru dokonce od 3rano do 5 rano nez zase usnula. Prisuzuju to tomu ze ji roste dalsi zub kterej je ale jeste hluboko. Ptz tohle uz davno znam. :palec: s manzelem se stridejte, pokud to jde. Treba dnes po tak spazne noci prisel muj z nocni a vzal si ji do obyvaku a ja sem to mohla do 9 dospat. Pak sem spat on

Mysiceles
Kecalka 235 příspěvků 14.09.18 20:47

Holky dík, mně ani tak nevadí to ranní vstávání, vlastně vůbec, od přirozenosti jsem ' ranní ptáče,' ale prostě vážně uvažuju nad tím, jestli ta moje vyčerpanost - fyzická - není tím dlouhodobým nevyspanim respektive přerušovaným spánkem . Vím, že na noční bych neměla, to prostě vím aniž bych to zkusila , ale co může udělat toto se mnou nebo s někým… To nevím…? Jako není to o tom že bych pak přes den usínala za chůze nebo tak. Jsem prostě fyzicky ale jak kdyby mě někdo hodil z druhého patra já se musela sebrat a fungovat. Taková prapodivně jak kdyby polámaná, svaly unavený, tiky v oku atd atd. Ale jak říkám bezpočet krevních testů a vyšetření mi doktoři udelali a vše, kromě trochu sníženého železa, ok.. :nevim:

axelina
Ukecaná baba ;) 2188 příspěvků 3 inzeráty 14.09.18 20:47

@Mysiceles ahoj muj kluk se budil takto do 3 let. pak jsem si dala spunty do uší a behem 3 nocí se naučil spat celou noc… dcerce jsem toto udelala v roce a taky od te doby spí.

LaraA
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 14.09.18 20:49

prostřední se budil 8-10× za noc od 11 do 22 měsíců. pak jsem přestala kojit a srovnal se.

rady - odbourej noční mlíko. dej napít jen vody a pak ani to ne, pokud to půjde. na odbourání mlika zapoj manžela. děcko mu nebude dělat takový cirkus, jako by dělali tobě :mrgreen:

svatecnice
Kelišová 6023 příspěvků 14.09.18 20:49

@Mysiceles spí v pokojíčku? U nás to hoooodne pomohlo. Celou noc spi od 11m, kdy jsem nebyla doma a muž mu to noční mlíko nedal

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 14.09.18 20:51

Ahoj takhle u nas to bylo tak ze mala dokazala spat celou noc uz od 4.mesicu, jenze problem a to zasadni byl v tom ze bud byla nemocna nebo ji rostli zoubky, dokud nevyrostli vsechny zuby byla jsem furt v jednom kole, protoze ji zacli trapit tak 14 dni az tri tejdny predem nez se vyklubali. Pak uz jsem vedela ze jak se v noci zacina budit, vylezou zuby. Nebo stacila blba ryma, kasel, nebo jen teploty a byl konec nocnimu spani :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >