9 DPO a ani duch :-(

Anonymní
7.6.17 18:34

9 DPO a ani duch :-(

:,( :,( a to mi graf BT poprvé za celé 3 roky ukázal nidační pokles 6 DPO. My už asi nikdy prcka mít nebudeme :zed: :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20807
7.6.17 18:37

A ty máš jako pocit, že 9 dpo je hodně? Uklidni se a počkej na menstruaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2179
7.6.17 18:41

Sotva patrný duch se mi ukázal až 11 DPO, ovulaci jsem měla potvrzenou testy i bazální teplotou. 9 ani 10 DPO nebyl na testu ani náznak. Zkoušela jsem testy každý cyklus od 8-9 DPO až do příchodu menstruace. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
7.6.17 18:45

To, že 9 DPO na testu nic nemáš, je zcela normální. Ono je to totiž dost brzo. Já u jednoho těhotenství testovala 10 DPO a nebylo tam vůbec nic. O 2 dny později už tam druhá čárka byla. Musíš zkrátka počkat, nejlépe do dne předpokládané MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7830
7.6.17 18:47

U me 11dpo na testu bilo, slaba carka se ukazala az 13dpo, takze klid ;)
9dpo je fakt brzy na test ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49095
7.6.17 18:54

9.DPO ma na testu neco tak 10 % tehotnych. Testovat tak brzo je fakt blbost, coz bys mohla po tech letech vedet. Pokles v BT muze byt nidacni nebo cokoliv jineho, stejne jako muze probehnout nidace bez poklesu. Tri roky jsou dost, predpokladam, ze uz to resite s doktorama, na druhou stranu pokud ti netahne na ctyricet, furt to neni svetova tragedie, hromada lidi cekala o hodne dele a dockala se. V prve rade bych ale doporucila hodit se trochu do klidu a srovnat hlavu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.17 19:06

:oops: :oops: Omlouvám se celé to na mě dnes padlo, máme toho za s sebou už hodně, 2 IVF, mimoděložní a takhle před MS mi to už dává zabrat. Ani nevím proč jsem tomuto cyklu tolik věřila :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
49095
7.6.17 19:15

No tak mu ver dal, ne? ;) A testuj az s vynechanou MS. Tohle bajecne pravidlo jsem si stanovila hned na zacatku snazeni a usetrila diky nemu x desitek, ne-li stovek, testu a nekolik kyblu nervu ;) Jasne, ono to na cloveka umi padnout, taky to znam, ale testovat priserne brzo fakt nicemu nepomuze. Ono i v pripade ducha to povede leda k tomu, ze se pak bude testovat furt a nervovat, jestli carka dostatecne sili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7830
7.6.17 19:35
@Anonymní píše: :oops: :oops: Omlouvám se celé to na mě dnes padlo, máme toho za s sebou už hodně, 2 IVF, mimoděložní a takhle před MS mi to už dává zabrat. Ani nevím proč jsem tomuto cyklu tolik věřila :roll:

Vim, jak Ti je :hug: my jsme na synka cekali 4 a pul roku :hug:
Nesmis to vzdavat, nadeje je vzdycky ;) Zkus dalsi test v patek a uvidis :* drzim palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.6.17 19:35

9DPO jsem mela po limitu skoro neviditelneho ducha. Nekdo nema jeste positivni test ani v den ms. Klid, nic to neznamena. Zkusila bych digitalni Clearblue v den ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.6.17 20:08

Ahoj holky, potrebuju radu :oops: :oops: myslite ze by to mohlo vyjit??? Dnes odpoledne 3 dny pred mentruaci jsem si udelala test, viz. foto… Co jsi o tom myslite??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6952
7.6.17 20:28

@Petruska1986 @Petruska1986 jo já ji tu druhou čárku vidím, uvidíš jestli bude sílit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7830
7.6.17 20:28

@Petruska1986 myslim, ze je to jasny, moc krasny // :potlesk: dalsi test si udelej v patek a uvidis, jak krasne zesili :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
7.6.17 20:46
@Petruska1986 píše:
Ahoj holky, potrebuju radu :oops: :oops: myslite ze by to mohlo vyjit??? Dnes odpoledne 3 dny pred mentruaci jsem si udelala test, viz. foto… Co jsi o tom myslite??

Já si myslím, že tohle je velice necitlivé vůči zakladatelce, která se v tom plácá v podobné fázi cyklu s jednou / na testu. Jako fajn, gratulace, ať sílí, ale myslím, že jsi to mohla dát jinam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
7.6.17 20:52
@Anonymní píše: :,( :,( a to mi graf BT poprvé za celé 3 roky ukázal nidační pokles 6 DPO. My už asi nikdy prcka mít nebudeme :zed: :,(

Já myslím, že nidacni pokles 6dpo naznačuje, že případná nidace se pohybuje spíš u té horní hranice, kdy teoreticky probíhá (3-7dpo), takže 9 dpo je na suchý brzo, to si myslím, že mají holky, u kterých proběhne nidace nejdřív, tj. těch 3-4dpo. Opravdu bych s dalším testováním počkala, budu držet palce, ať se tam ta druhá objeví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama