Miminko 9 měsíců - málo pije

Anonymní
2.1.20 20:25

9 měs - málo pije

Ahoj holky, mám skoro 9měs miminko. Obvykle jí asi takhle:
v 8h-cca 80ml UM
v 11hod-cca 120g ovoc. přírkmu
ve 14hod - cca 130g masov. příkrmu
v 17hod-cca 80ml
v 20 hod cca 100ml UM
Ona vždycky pila málo, už od narození, ale mám ted starost, protože poslední dobou nevypije ani tolik, kolik jsem napsala nahoře. Dneska například vypila asi jen 220 UM… Včera snad jen 180 UM, přijde mi to prostě hrozně málo…Možná to bude rýmou kterou má, ale stejně… nevim co dělat. Příkrmy docela hltá, ale vodu si potom nedá, pořád jí vodu nabízím a nic, ani čaj nechce… Plen má počůraných tak 4-5 denně… Prospívá dobře, má cca 72cm a okolo 7,6kg… Není nijak apatická nebo tak, hraje si hezky… jen se v noci pořád vzbouzí a uspat jí je docela horor, ted to trvá i dvě hodiny… Řešily byste to nějak? Mamka říká, že kdyby měla žízeň, tak se napije, ale nevim no :,( děkuju za rady!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2421
2.1.20 20:34

Je už velká aby se sama napila. Já koupila vhodnou „lahvičku“ a ráno jí někde položím čaj/vodu a ona přes den pije sama. Myslím, že kdyby měla extra žízeň, dala by vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2066
2.1.20 20:41

Pokud do ni chcete dostat vic vody, tak muzete naredit prikrmy nebo strcit lahev s mlekem v polospanku. Muzete zkusit davat vodu ruzne-po lzickach, z hrnicku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
2.1.20 20:49

Souhlasím s @Oriseka …někdy stačí zkusit skleničku, hrnicek…cokoli nového

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
2.1.20 21:10

Synovi je taky 9m a vody/čaje se nenapije. Nabízím ale nechce. U prvního jsem to dost řešila, ten začal pít až kolem roka, tak to u tohodle nehrotím. Doktor mi rvrdil, že dokud má dost mlíka tak prostě nechce, a že je to lepší než když děti pijou moc. Já teda kojím, tak nemám představu kolik toho vypije. Jídelníček máme podobný, jen toho sní trochu víc a odpoledne má někdy místo mléka jogurt a večer ještě kaši a pak až mléko. V noci se teď budí hodně, ale rostou mu zuby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5139
3.1.20 06:41

V noci už UM nedáváš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu