9tt bolest břicha a špinění

Anonymní
2.4.20 14:43

9tt bolest břicha a špinění

Ahoj, budu ráda když se se mnou podělíte o zkušenost. Je to moje třetí těhotenství. Poslední bylo před osmi lety. Ani v jednom jsem neměla žádné problémy. Teď mě od 6tt trápí občasné špinění. Jeden den zašpiním další dva dny nic. Břicho mě pobolívá od začátku. Dnes ráno jsem se probudila s o dost silnějším špiněním a bolí mě i víc břicho, ale to břicho mě bolí jako bych měla průjem nebo větry. To špinění je jakoby byli ve výtoku krvavé žilky. Můj gynekolog má dnes zavřeno (corona) a do nemocnice se mi moc nechce. Říkám si co se má stát se stane, ale i přes to bych asi potřebovala uklidnit ;)
Anonym, protože tady mám i kamarádky a zatím nechci aby někdo věděl, že jsem těhotná.
A na kontrole jsem byla v 6tt a vše bylo v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Lynx.lynx
2.4.20 15:25

Já bych teda řekla že co popisuješ nic nebude. To bych asi nepopisovala ani jako špinění, když to vyloženě není růžový/hnědý. Když jsem potrácela mimčo, tak to bylo fakt slabý krvácení, růžovej výtok prostě a bolesti jsem neměla, až asi po dvou dnech. Spíš bych řekla že jak je to tam prokrvený všechno, tak si praskají nějaký žilky. A klidně ty větry můžou bolet :lol: mě prdy v těhotenství bolí kolikrát víc jak porod :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.4.20 16:42

No tak si myslim, ze to potrat bude :,( uz je to krev a bricho me boli jako pri ms…

• Nahlásit
  • Citovat
56
2.4.20 16:54

Já tohle ted mívala taky. V 7.tt. Přesně jak popisuješ. Bolesti břicha a špinění s krvavýma žilkama a nic to nebylo. A při prvním těhotenstvím jsem špinila až snad do 7.měsíce. To byl opruz a taky vše ok. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lynx.lynx
2.4.20 16:59
@Anonymní píše:
No tak si myslim, ze to potrat bude :,( uz je to krev a bricho me boli jako pri ms…

Tak to mě mrzí :,( dávej na sebe pozor, kdyby ti bylo zle, jeď raději na pohotovost!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.4.20 17:04
@Lynx.lynx píše:
Tak to mě mrzí :,( dávej na sebe pozor, kdyby ti bylo zle, jeď raději na pohotovost!
dekuju. Dam vedet jak to dopadlo.
  • Nahlásit
  • Citovat
146
3.4.20 13:24
@Anonymní píše:
dekuju. Dam vedet jak to dopadlo.

Ahoj, tak jak jsi na tom? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.20 13:46
@elidabeth píše:
Ahoj, tak jak jsi na tom? :(

Ahoj, dnes bych mela byt 8+5 a mimco odpovida 6+3 a bez srdecni akce. Takze to vypada, ze dva dny po prvni kontrole prestalo byt srdicko. v utery jdu na revizi, ale mozna budu muset jet do nemocnice driv.

• Nahlásit
  • Citovat
146
4.5.20 23:09
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes bych mela byt 8+5 a mimco odpovida 6+3 a bez srdecni akce. Takze to vypada, ze dva dny po prvni kontrole prestalo byt srdicko. v utery jdu na revizi, ale mozna budu muset jet do nemocnice driv.

Ahoj, takže tehu je pryč? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama