Krvácení 35 tt

Anonymní
2.4.20 13:12

Krvácení 35 tt

Ahoj, dnes jsem byla na kontrole a brala mi ster na streptokoka.
Za prve, cipek uz nemam zadny a tak mi hrozí předčasný porod, takze mam pry tyden odpocivat, dalsi tyden kontrola a pak se uvidi.
Za druhe - po steru krvacim, jakmile jsem se zvedla z lehátka, upozornila jsem na to doktorku a ta rekla, ze je to normalni a do zitrka by to melo prejit. Krvacim tedy jeste doma a vsimla jsem si hustého zakrvaveneho hlenu v Misa (omlouvam se za detaily). Jsem z toho vydesena. Nemam zadne bolesti nic, tak asi pockam do zitrka a kdyz neprejde, ihned budu volat.
Je normalni po steru krvacet/špinit?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2.4.20 13:34
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes jsem byla na kontrole a brala mi ster na streptokoka.
Za prve, cipek uz nemam zadny a tak mi hrozí předčasný porod, takze mam pry tyden odpocivat, dalsi tyden kontrola a pak se uvidi.
Za druhe - po steru krvacim, jakmile jsem se zvedla z lehátka, upozornila jsem na to doktorku a ta rekla, ze je to normalni a do zitrka by to melo prejit. Krvacim tedy jeste doma a vsimla jsem si hustého zakrvaveneho hlenu v Misa (omlouvam se za detaily). Jsem z toho vydesena. Nemam zadne bolesti nic, tak asi pockam do zitrka a kdyz neprejde, ihned budu volat.
Je normalni po steru krvacet/špinit?

Ahoj no řekla bych že trochu spinit jo ale krvácet určitě ne… Ještě jestli z tebe vyšlo neco jako hlen tak bych ji min. Zavolala.. Aby se jí nepovedlo ti rozjet porod…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1784
2.4.20 13:34

Pokud vám to řekla dr tak nejspíš ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3083
2.4.20 13:44

Trošku jsem spinila, ale úplně minimálně. Jak moc krvacis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4205
2.4.20 13:48

Špinění a krev v míse je rozdíl. Zavolej tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17624
2.4.20 13:53

Jestli to byl hlen a ne krev tak nejspíš hlenová zatka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.4.20 13:54

@jahuhudka i krev (jako lehka menstruace) a cerveny hlen. Asi zavolam a uvidim.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.4.20 13:55

@JancaS84 jako lehka menstruace, takze jsem fakt zmatena. Ja asi pockam do vecera a popr. zavolam nebo zajedu na pohotovost. Treba to ustane.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.4.20 13:56

Jako ja krvacela i pri preventivkach, mam citlivý cipek.

• Nahlásit
  • Citovat
17624
2.4.20 13:59
@Anonymní píše:
@jahuhudka i krev (jako lehka menstruace) a cerveny hlen. Asi zavolam a uvidim.

Krev na de z toho steru. A hlen může být pruhledny i růžový a když jsi měla ster nejspis se zabarvil i krvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
2.4.20 14:06

Já tě nechci děsit, ale ten hlen může být hlenova zatka. Ta může odejít i měsíc před porodem, ale mě vždycky odešla cca 12 hodin predtim, než se to rozjelo.

Na druhou stranu si nejsem jistá, co by s tebou teď dělali… Ležet a odpočívat, no. Myslím, že n8c moc jineho ti dát stejně nemůžou, i kdyby se ti rozjížděl porod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17624
2.4.20 14:15

@Platanka tak jí nedes. Mne odešla 3 týdny před porodem hlenová zatka nic neznamena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.4.20 14:56

Dekuji vsem. :) vypada to, ze to polevuje.
Uvidime vecer, popr. zitra, porodnici mam kdyztak 10 km.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama