A zase to bydlení!

mončís
9.7.15 23:29

A zase to bydlení!

Posledni dobou je to na palici!!
Jsme v najmu. Jenze mame pozemek, kterej pripravujeme a chceme co nejdrive bydlet. No, a aby jsme neplatili zbytecne za najem, tak nam tchynr nabidla, ze muzeme jit zatim bydlet po jeji mamince. Baraky jsou vedle sebe, kazdy na jinem pozemku. Rikala jak by byla rada, aby jsme tam uz zustali. Barak ma na pul se svym bratrem. Bratr je trochu linejsi o necem premyslet, takze kdyz jsme se ptali jestli by nam odprodal tu pulku, tak rek ze ted ne, ze nevi co bude do budoucna. Takze jsmr rekli, ze tam pujdeme zatim bydlet nez se postavi nas dum. Maji dva mesice na to, aby nam to vyklidili, dohodli jsme se tak, aby jsme to oznamili majiteli bytu kde ted jsme. A z ceho ze to sem na nervy? Tchyne je nafucena, a rika ze by se nam to taky nelibilo kdyby po nas nekdo chtej honem rychle vystehovat nase veci. Poslouchame jak jsme blbi, ze na pozemku chceme odstranit stodolu, u kterr by oprava stala nejmene 200.tis. ja chapu ze je to uz starsi clovek(65) ze se na ni musi pomalu, ale uz ted je mi jasne jak bude vypadat nase predcasne bydleni a nechci si predstavit jak by to vypadalo kdyby nam na konec dali odprodat ten barak. Vsechno je problem, nic se nemuze vyhodit.. jsme mlady, niceho si nevazime, jen chceme vse nove a chceme vse bourat.
A to jsme teprve u jedne mistnosti vyklizeni. Mam chut se na vse vykaslat a najit si barak nekde 20 km daleko!!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20900
9.7.15 23:54

No tak si ho najdi a nemudruj. Každý by rád nejlépe přišel k hotovému a nejlépe zadarmo, ale ono to má i své stinné stránky. Běžte do svého někam dál, bude vás to sice něco stát, ale budete mít klid. Každý si může vybrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
9.7.15 23:59

Tak tyhle veci nikdy nedelaji dobrotu :nevim:
holt, bud budete bydlet zdarma a poslouchat tchyni nebo si najdete neco vlastniho. nevim na jak dlouho se tam stehujete, pokud mate pozemek a uz se chystate stavet. ale treba kvuli jednoho roku nevim proc tolik povyku. vy tam chcete neco predelavat?
PS: 20km je docela mala vzdalenost, to by asi nepomohlo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
930
10.7.15 05:55

Do takového bydlení bych nikdy nešla ani na chvíli, i když by bylo zdarma, s nervama bych to nevydržela :zed:.. každý si to chce uspořádat podle svého a pokud tchyně už od začátku hází takhle klacky pod nohy, tak se ji nikdy nebude nic z vašich změn líbit a budou jenom hádky.. jediná rada je tedy taková slušně ji říct, že tam za takových podmínek bydlet nechcete a zůstat v nájmu..
jo a trochu nechápu, že nejdřív píšeš, že jste v nájmu a máte pozemek, kde budete stavět a bydlení vedle tchyně mělo být jenom dočasné, aby jste ušetřili za nájem.. a pak píšeš něco o odkupování půlky baráku od bratra tchyně a pak poslední věta: najít si barák… tak když máte pozemek a budete stavět, tak to nechápu :nevim:.. já bych to doklepala v tom nájmu a pak se pěkně nastěhovala do nového

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
10.7.15 08:27

@mončís nikdy bych do toho nesla kor kdyz jste zvykli na svuj klid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23010
10.7.15 08:39

No tak si ho najdi, o co jde? Tchyně vám něco nabídla a je na vás, jestli to přijmete nebo ne. Co řešíš? Anebo zůstan v nájmu, dokud si nepostavíte svoje nové, nechápu, kde je problém. Násilím si vás tchyně vedle nenastěhuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.15 09:04

Já bych raději zůstala v nájmu. Píšeš, že chcete bydlet, co nedříve, tak by to nebylo zas na tak dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1651
10.7.15 10:57

Dovedeš si představit, jak by to vypadalo dál? Asi by se vše je vyhrocovalo, jak byste se viděli každý den, celou dobu na ráně. Nejste na tom tak špatně, abyste tam museli jít, tak si nekažte vztahy. Sice je blbé, že tchyně s tím už počítá, ale blbější bude se tam opravdu nastěhovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mončís
10.7.15 11:22

Špatně jsem to napsala.. umřela jim maminka a ten barák mají na půl, tchýně a její bratr. Pozemek máme po tchýni babičce.
Nečekala jsem, že se to tak vyhrotí. Na začátku jsme jí upozorňovali, že se prostě ty krámy vyhodí a že POKUD by jsme na konec bydleli vedle ní, že by nám ten strýc dal odkoupit tu jeho půlku(tchýně by po nás nic nechtěla)tak ať se připraví na to, že se bude bourat atd. souhlasila se vším. A teď po týdnu stěhování a demolici na tom pozemku, kdy má jít pryč ta stodola se to začalo takhle vyhrocovat. Já bych zůstala v klidu v bytě, ale manžel prostě chce jít něco ušetřit.

Takže jsem nechtěla sylšet nějaké řešení, spíš sem to potřebovala včera někde vy ventilovat, protože už toho bylo na mě moc.

• Nahlásit
  • Citovat
1651
10.7.15 13:51

@mončís Já tě docela chápu, sama jsem bydlela v domě, který patřil tchánovcům, jen ho nevyužívali - taky dočasně, byl to necelý rok - ještěže jsme tam neplánovali zůstávat déle. Vztahy se nabouraly a po odstěhování se postupně vrátily do předchozích kolejí… Tady nic jiného než zůstat ve svém, kde se nemusíte za nic zpovídat, nepomůže. Jen to ve vás všech bude vřít a vztahy půjdou úplně do kopru. A to za ušetřené peníze nestojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama