ABKM bez vyrážky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Makuska
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 10.02.17 13:13
ABKM bez vyrazky???

Prosim o radu s malym bojujeme uz 4 mesice ma neustale hodne hlenovitou stolici a velke boleni briska a dr s tim nic nedela. Myslite ze muze mit alergii I prez to ze nema zadnou kozni vyrazku??

Reakce:
malinika
Kelišová 5729 příspěvků 10.02.17 13:17

Při ABKM většina dětí vyrážku nemá. Takže možné to je.

Saffiraa
Závislačka 3845 příspěvků 11 inzerátů 10.02.17 15:25

@Makuska Ahoj, dcera měla hlenovitou stolici zabarvenou do zelena. Pokud se s tím nic nedělá, objevují se i nitky krve. Nasadila jsem bezmléčnou dietu a zlepšení přišlo cca po měsíci. Ale měla k tomu i šílený ekzém, který s dietou také zmizel… :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >