Prsní vložky Johnson

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivet1454
Nováček 1 příspěvek 10.02.17 13:07
Prsni vložky Johnson

Zdravim vsechny maminky,
chci se zeptat..pouzivate nektera prsni vlozky od firmy Johnson? Jsou prijemne a hodne save, maji ve vnitr kulicky co se zmeni v gel. Vcera jsem si prikojeni vsimla ze mel syn jednu tu kulicku uz zgelovatenou na obliceji…stalo se vam ze nejaka kulicka prosla pres obal? Nevite jestli se muze neco stat kdyz dite tu kulicku sni?

Diky za reakce :kytka:

Reakce:

Saffiraa
Závislačka 3751 příspěvků 10 inzerátů 10.02.17 15:28

Ahoj, tyto první vložky jsem používala u obou dětí a nikdy se mi nestalo, že by se kulička dostala ven…

VelkaMys
Stálice 69 příspěvků 10.02.17 17:40

Také je používám na druhé dítě a nikdy nic neprošlo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >