Prsní vložky Johnson

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivet1454
Nováček 1 příspěvek 10.02.17 13:07
Prsni vložky Johnson

Zdravim vsechny maminky,
chci se zeptat..pouzivate nektera prsni vlozky od firmy Johnson? Jsou prijemne a hodne save, maji ve vnitr kulicky co se zmeni v gel. Vcera jsem si prikojeni vsimla ze mel syn jednu tu kulicku uz zgelovatenou na obliceji…stalo se vam ze nejaka kulicka prosla pres obal? Nevite jestli se muze neco stat kdyz dite tu kulicku sni?

Diky za reakce :kytka:

Reakce:
Saffiraa
Závislačka 3883 příspěvků 8 inzerátů 10.02.17 15:28

Ahoj, tyto první vložky jsem používala u obou dětí a nikdy se mi nestalo, že by se kulička dostala ven…

VelkaMys
Stálice 82 příspěvků 10.02.17 17:40

Také je používám na druhé dítě a nikdy nic neprošlo.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >