Reklama

Prsní vložky Johnson

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivet1454
Nováček 1 příspěvek 10.02.17 13:07
Prsni vložky Johnson

Zdravim vsechny maminky,
chci se zeptat..pouzivate nektera prsni vlozky od firmy Johnson? Jsou prijemne a hodne save, maji ve vnitr kulicky co se zmeni v gel. Vcera jsem si prikojeni vsimla ze mel syn jednu tu kulicku uz zgelovatenou na obliceji…stalo se vam ze nejaka kulicka prosla pres obal? Nevite jestli se muze neco stat kdyz dite tu kulicku sni?

Diky za reakce :kytka:

Reklama

Reakce:

Saffiraa
Závislačka 3715 příspěvků 11 inzerátů 10.02.17 15:28

Ahoj, tyto první vložky jsem používala u obou dětí a nikdy se mi nestalo, že by se kulička dostala ven…

VelkaMys
Stálice 68 příspěvků 10.02.17 17:40

Také je používám na druhé dítě a nikdy nic neprošlo.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama