Abkm ve skoro 8 měsících

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kaci89
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 04.04.19 09:41
Abkm ve skoro 8 mesicich

Ahoj holky jdu si k vam zase pro radu ohledne syna.od porodnice mel obdobi kdy pil malo mleka, pak to zase preslo a pil hodne. pribiral vzdy dost tak jsme to s doktorkou nechaly tak, ze mu mene staci, ze hold neni podle tabulek.asi pred tremi mesici se mu udelal ekzem na tvari, kozni mi rekla, ze se to dermatitida ac jsem se ji ptala jestli nemuze mit abkm. potom se vse srovnalo, ekzem zmizel a malej pil normalne klidne kolem toho litru um. zhruba tal pred 2 mesici jsem zacala prikrmovat, kdyz pil ten litr denne a od te doby do nej za bdeloveho stavu mleko nedostanu.jen kdyz spi, jinak si nevezme za boha nic.byla jsem u dr a zase mu vylezl ten ekzem tak mi rika, ze ma asi alergii (na alergo jdeme za tyden).je to teda mozny, ze to fakt ma? jine problemy nema.ale mliko proste do nej nedostanu, pochybuju, ze dnes dame aspon tech 500ml co doporucujou.co si o tom myslite??diky moc!

Přečtěte si článek: Alergie na kravské mléko: Jak se s ní vypořádat?

Reakce:
Ornwen
Kelišová 5094 příspěvků 04.04.19 12:21

U mladsiho jsme prisli na abkm po pul roce. Mel jen ridsi kakani víckrát denne. Sice doktorka rikala, ze to u kojeneho muze byt. Ale zkusili jsme vysadit mleko a po 3-4tydnech ok, po testu do druheho dne stejne.

Starsi od 4 mesicu nepil jinak nez v noci. Ale ani moc nejedl. Nemel na to pres den cas

Váš příspěvek
Reklama