Absces u zadečku, zase

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janulika
Kecalka 192 příspěvků 14.02.18 17:59
Absces u zadečku, zase

Ahoj, můžu se zeptat, kdo má zkušenost s abscesy u zadečku u dětí?
Malému nic není, kromě toho, že si nemůže sednout.
Je nutná operace? Nemůže prasknout sám?
Má ho potřetí, jednou pod narkozou, podruhý bez nstřihnutí bez umrtvení a teď už se bojím.
Je mu 14 měsíců :(

Reakce:

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 14.02.18 18:01

Tak k doktorovi musis urcite. S tim doma nic neudelas

Janulika
Kecalka 192 příspěvků 14.02.18 18:06

Mě po mailu doktor napsal, že může prasknout sám a dneska ho chtěl řezat, tak právě mě zajímá, jestli není možné, že by sám praskl.

Tichošlápek
Extra třída :D 10863 příspěvků 14.02.18 18:13

Je to možné, ale vždyť to děsně boli (vlastní zkušenost) lepší ať mu to uvolní. Sobě jsem ho propichla jehlou a prilozila visnovku, ale u dítěte bych si to netroufla

Janulika
Kecalka 192 příspěvků 14.02.18 18:15

@Tichošlápek on je právě kromě toho sezení v pohodě.
A sama určitě propichovat nebudu :( taky bych se bála :(

Tichošlápek
Extra třída :D 10863 příspěvků 14.02.18 18:18

@Janulika ale tu višňovku mu tam můžeš na gaze přiložit i tak. Ona vytahuje hnis, třeba to rupne samo

ka2ka
Extra třída :D 13115 příspěvků 14.02.18 18:21

A co černou mast zkusila jsi?

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 14.02.18 19:12

Ahoj nemam teda zkusenosti u deti ale u sebe (dela se mi to v miste kostrce).. byla jsem 2× na cisteni pod narkozou.. parkrat mi to prasklo samo.. naposledy mi dr rikal ze jsou tam pletence ktere je potreba odstranit jinak se bude hnis tvorit stale… tak mozna probrat tuhle variantu…

Janulika
Kecalka 192 příspěvků 14.02.18 19:17

Holky, zkusila jsem jak višňák, tak černou mast :( a nic.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >