Angína - teplota už 6 dní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 13.02.18 12:32
Angína - teplota už 6 den

Ahoj holky, prosím o radu či ujištění, že je to ještě normální. Dcera má od čtvrtka min. týdne teploty, tak jsme v sobotu vyrazili na pohotovost, prý angína, tak dostala ATB, dnes v poledne to bylo 72 hod od první dávky. Z nedele na pondělí ( od 17 do 17 ) byla bez antipyretik, ale včera zase teplota stoupla a zase srážíme co 6-7 hodin. Tak jsem dnes šla s ni znovu k Dr ( prý brzo ) a máme ještě vydržet, ale mě se ty teploty nelíbí :(, podle mě je má už moc dlouho. Díky za zkušenosti.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8390 příspěvků 33 inzerátů 13.02.18 12:47

Delali crp? Prijde mi divny, ze by 6 dni brani atb mela zas teploty. Bud to to neni angina, ale proste jen viroza, nebo nezabraly atb a chtela bych ster, at se vi, co je v krku.

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 13.02.18 12:59

@Verun83 : crp nedělala a bere je 4 den ( v poledne to bylo 72 hodin od první dávky ).

tezi
Hvězda diskuse 48655 příspěvků 1 inzerát 13.02.18 13:02

@myskalucka může se to stát. Synovi jednou při angíně teplota klesla snad až pátý den. Jindy mu antibiotika zabírali během 1-2 dnů. Taky jsem byla hodně překvapená, ale může se to stát.

cecetka
Kelišová 7143 příspěvků 13.02.18 13:02

@myskalucka A kolik ma? Pises o teplote, ta je do 38 st. Teplota se nema srazet, je to obrana organismu proti bakteriim.

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 13.02.18 13:05

@cecetka : srážíme až když má přes 38, co je teď tak po 7 hodinách :(, že začátku to bylo po 3-4 hodinách ( ty první dny ).

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 13.02.18 13:23

@myskalucka Muze se stat, ze atb nezaberou nebo jsou slabe. Synovi takto Dr. menila atb asi 3. nebo4. den brani, protoze zabiraly pomalu, dala mu silnejsi.

elen-ka
Extra třída :D 11842 příspěvků 1 inzerát 13.02.18 13:40

@myskalucka mě dr. při dávání atb říká, že po dobu 5-ti dní může být horečka, tj. když v pondělí dostane atb, tak do soboty může mít horečky, ale sobota už bez horeček.

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 13.02.18 14:11

@elen-ka : no právě že jsem zvyklá že do 3 dnů ATB zaberou. A teď nic. A Dr to zatím nechce řešit, že to dořešíme v pátek na kontrole.

elen-ka
Extra třída :D 11842 příspěvků 1 inzerát 13.02.18 14:16
@myskalucka píše:
@elen-ka : no právě že jsem zvyklá že do 3 dnů ATB zaberou. A teď nic. A Dr to zatím nechce řešit, že to dořešíme v pátek na kontrole.

ale já píši 5 dnů, pokud počítám správně, tak má den čas. Ale ano, je to náročné, synovi zabrali atb až po 5 dnech, pak přestal chrchlat. Ale přiznám se, že horečku měl jen jeden den. Letos jsou ty bacily nějací divní :roll:

tezi
Hvězda diskuse 48655 příspěvků 1 inzerát 13.02.18 14:16

@myskalucka počkej do pátku :hug: Pokud je tam vidět zlepšení, tak bych ještě počkala :hug: Vím jak je to nepřijemné

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 16.02.18 10:52

Ahoj holky, tak se jim pravděpodobně přidružilo ještě něco virového, protože syn, který byl od neděle bez teplot teď měl taky 1,5 dne teploty ( znova ). Ale dcera už je bez teplot. Tak snad už dobrý.

FKristinaF
Nováček 2 příspěvky 11.03.18 06:46
opet teploty

Zdravim maminy.. U nas od stredy Ospen na hnisavou anginu..vysoke horecky odeznely v patek. A vcera ( v sobotu) se objevily teploty prez 38.. Taky se ptam, jestli je to normalni, kdyz bere od stredy antibiotika..

Halamka
Závislačka 3323 příspěvků 11.03.18 06:52

Moc ne. Zašla bych zítra k dr., pokud budou horečky i dnes.

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 11.03.18 07:50

Ne, to je urcite spatne. Kdyby to pokracovalo, mazala bych k dr.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama