Reklama

Červené žilky v krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fircon
Kecalka 296 příspěvků 12.02.18 15:23
Červené žilky v krku

Zdravím,
objevila jsem dceři (5 let) náhodou v krku (vzadu, když udělá ááá, nevím, jestli jsou to už mandle?) červené, velmi výrazné, opravdu výrazné a krvavé žilky.
Dřív je tam stoprocentně nemívala.
Začátkem prosince měla laryngitidu, pak z toho vylezla mononukleoza (nachlazení byl jen doprovodný projev).
Teď byla na odběrech a co se mononukleozy týče, je absolutně v pořádku - protilátky, jaterní testy atd.
Zajímalo by mě, zda to může mít souvislost, zda s tím má někdo zkušenosti.
Doktorky jsem se ptala, řekla, že to je normální - dceru ale neviděla, ptala jsem se jí jen tak, když jsem u ní byla se synem.
Dcera je jinak zdravá, bez teplot, nachlazení atd.
 Díky.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >