Červené žilky v krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fircon
Kecalka 296 příspěvků 12.02.18 15:23
Červené žilky v krku

Zdravím,
objevila jsem dceři (5 let) náhodou v krku (vzadu, když udělá ááá, nevím, jestli jsou to už mandle?) červené, velmi výrazné, opravdu výrazné a krvavé žilky.
Dřív je tam stoprocentně nemívala.
Začátkem prosince měla laryngitidu, pak z toho vylezla mononukleoza (nachlazení byl jen doprovodný projev).
Teď byla na odběrech a co se mononukleozy týče, je absolutně v pořádku - protilátky, jaterní testy atd.
Zajímalo by mě, zda to může mít souvislost, zda s tím má někdo zkušenosti.
Doktorky jsem se ptala, řekla, že to je normální - dceru ale neviděla, ptala jsem se jí jen tak, když jsem u ní byla se synem.
Dcera je jinak zdravá, bez teplot, nachlazení atd.
 Díky.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší sériový vrah? Pilčík brutálně vraždil emigranty, na holčičku sestrojil mučicí stroj

Spousta lidí jeho jméno nezná, přitom jde dost možná o vůbec největšího... číst dále >

Daisy Lee zveřejnila detaily veřejné soulože: Budu to dělat s mužem v masce!

Karolína Urbanová alias Daisy Lee sama sebe nazývá nejkontroverznější českou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >