Červené žilky v krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fircon
Kecalka 287 příspěvků 12.02.18 15:23
Červené žilky v krku

Zdravím,
objevila jsem dceři (5 let) náhodou v krku (vzadu, když udělá ááá, nevím, jestli jsou to už mandle?) červené, velmi výrazné, opravdu výrazné a krvavé žilky.
Dřív je tam stoprocentně nemívala.
Začátkem prosince měla laryngitidu, pak z toho vylezla mononukleoza (nachlazení byl jen doprovodný projev).
Teď byla na odběrech a co se mononukleozy týče, je absolutně v pořádku - protilátky, jaterní testy atd.
Zajímalo by mě, zda to může mít souvislost, zda s tím má někdo zkušenosti.
Doktorky jsem se ptala, řekla, že to je normální - dceru ale neviděla, ptala jsem se jí jen tak, když jsem u ní byla se synem.
Dcera je jinak zdravá, bez teplot, nachlazení atd.
 Díky.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Reklama