Reklama

Zlozvyk nípaní do krve ve 2 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Limi123
Závislačka 3309 příspěvků 11.02.18 13:55
Zlozvyk - nípaní do krve (2 roky)

Mile maminky,

Jdu si k vam pro radu… Syn (2 roky) si asi pred pul rokem odrel bradu a neustale si stroupek strhaval (jakoby nípal nehtikama). Nakonec jsme mu bradu prelepili, ta se zahojila, ale od te doby si pravidelne nipe levou nebo pravou tvar, az si do krve vynipe dirku a ten stroupek pak strhava. Opet prelepim, ale za par dni ma uz zase stroupek vynipany na jinem (neprelepenem) mis­te.

Uz si nevim rady. Uz mu zacinaji i zustavat jizvicky. Nemyslim si, ze by to byla neuroza, dela to spis, kdyz je v klidu nebo kdyz se nudi (napr. pri usinani).

Resily jste neco podobneho? Co s tim?

Edit: doplnuji, nenipa si jen stroupky. Nipa si do hladke kuze tak dlouho, az si tam ten stroupek udela.

Příspěvek upraven 11.02.18 v 14:24

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.18 14:01

Přesně tohle dělala moje babička, dela můj táta a dělat to i já, jak někde vidím strup, mám tendence ho rýpat a strhávat. Mám to od dětství a nejde se toho zbavit ( a to je mi 38 :,( ).

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 11.02.18 14:06

Ahoj, náš malej měl taky zlozvyk při usínání si trhal vlasy :zed: ale já jsem to naštěstí vyřešila tím, že jsem ho ostříhala a on přestal…Co poradit nevím, já se nipu od dětství až do ted, ale mám to v hlavě, tak to není vidět :oops: :roll: ale chápu tě, že tě to trapi, mě strašně štvalo, jak si trhal ty vlásky, že už tam měl pak vytrhány kolečko a jizvičky taky nejsou nic moc :nevim:

LennyL1
Kecalka 380 příspěvků 11.02.18 14:19

Dělám to stejné, jak mám strup, okamžitě ho musím oddělat, mám jizvičky úplně všude, zbavit jsem se toho nedokázala, mám 38, dělám to od malička.

Limi123
Závislačka 3309 příspěvků 11.02.18 14:21
@LennyL1 píše:
Dělám to stejné, jak mám strup, okamžitě ho musím oddělat, mám jizvičky úplně všude, zbavit jsem se toho nedokázala, mám 38, dělám to od malička.

Jenze on to dela i na mistech, kde ten strup nema. Proste si ho vynipe z hladke kuze :-(

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22832 příspěvků 11.02.18 14:22

@Limi123 taky to tak mám a s mým akné je to fakt peklo :-( Mladší syn to mělna podzim štípanec od komára na čele a nekecám, hojilo se mu to 2 měsíce, pořád jsme lepili, pak se to celkem zahojilo a on to znova rozdrápal…akorát jsme ho hlídali a neustále opakovali, že to nemá dělat…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >