Reklama

Co dáváte na kašel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nini77
Ukecaná baba ;) 1627 příspěvků 10 inzerátů 14.02.18 08:17
Co dáváte na kašel?

Chtěla jsem obnovit nějakou diskuzi, ale při vyhledávání, na cokoli jsem klikla, se mi otevřely stránky aquapalace :?

Syn (2,8) je od soboty nastydlý. Nejhorší je kašel, hlavně v noci. V sobotu jsem začala se Stop kašel od Weiss, včera jsem přešla na Stodal. Vím, že to chvíli trvá. Jak kašel tak než to zabere, ale co davate vy? Je lepší třeba Mucosolvan?
 Díky

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Klanel
Kecalka 317 příspěvků 2 inzeráty 14.02.18 08:20

Ahoj, ja davam dceri (2,5 roku) rano a po obede sirup Mucosolvan a na noc kapky Tussin. Sirup je na uvolnovani a kapky na zklidneni, aby se v noci vyspala. Vzdy perfektne zabraly. Dokonce jsem je davala i manzelovi, kdyz mel kasel a taky fungovaly (jsou pro vsechny vekove kategorie ;) )

Edit: jo a ten sirup se muze davat 7 dni a kapky neomezene ;)

Příspěvek upraven 14.02.18 v 08:24

Katerina308
Kecalka 475 příspěvků 42 inzerátů 14.02.18 08:23

@nini77
Já dávám přes den na vykašlávání (pokud je vlhký kašel) mucosolvan nebo teď jsem měla Hedelix, ale nepřijde mi, že by pak kašel ustupoval. Na noc jsem dávala levopront, ten synovi zabíral. Ale on málokdy kašle v noci. Naštěstí. Akorát si nejsem jistá od kolika let se může.

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 14.02.18 08:23

@nini77 Pres den na vykaslavani Mucosolvan a na noc Stoptusin, ten kasel tlumi, aby se dite vyspalo.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32092 příspěvků 14.02.18 08:24

Přes den dávám mucosolvan (do 4 hodin), na noc levopront.

Ale nejvíc u nás pomáhá dávat přes den sirup z cibule

zrcadlo
Kelišová 6751 příspěvků 14.02.18 08:26

Já ty věci na odkašlávání (rozpouštění hlenu) jako Mucosolvan apod. dávám nejpozději v 16h a pak na noc po důkladném vysmrkání dám Sinecod na tlumení kašle a klidný spánek (je to stejná účinná látka jako Stoptussin, ale po Stoptussinu mi děti zvrací, kapky Sinecod snášeji v klidu a opravdu do půl hodinky usnou), doktor říkal, že mohu bez ohledu na návod dát v noci i opakovaně, takže klidně dám o půlnoci a pak třeba v pět ráno, pokud je kašel opravdu vytrvalý (ale to mívají děti max. 1-2 noci). Pomáhá nám i cibulová šťáva, takže když mám doma dost cibule, tak nakrájím nadrobno a smíchám s moučkovým cukrem a dávám dětem polévkovou lžíci šťávy tak po 1-2 hodinách.

Strecha
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 14.02.18 08:27

Pres den sinupret (aspon 10dni) a na noc na zklidneni stoptusin a dithiaden (ten je na predpis, ale pomaha hodne)

nini77
Ukecaná baba ;) 1627 příspěvků 10 inzerátů 14.02.18 08:29

Holky díky. Určitě zkusím ten mucosolvan a asi zkusím ten Tussin.
S cibulí by me vyhodil. On nevypije ani čaj s medem. Jo naučila jsem si ho na vodu, tak mi pije vodu :) striktně :D

cecetka
Kelišová 7225 příspěvků 14.02.18 08:32
@zrcadlo píše:
Pomáhá nám i cibulová šťáva, takže když mám doma dost cibule, tak nakrájím nadrobno a smíchám s moučkovým cukrem a dávám dětem polévkovou lžíci šťávy tak po 1-2 hodinách.
:palec:

adeeelia
Kelišová 7227 příspěvků 14.02.18 08:36

@Strecha dithiaden je teda slušnej driják i pro dospělého jedince, to by mě nenapadlo cpát dítěti kvůli kašli 8o :nevim:

zrcadlo
Kelišová 6751 příspěvků 14.02.18 08:36
@nini77 píše:
Holky díky. Určitě zkusím ten mucosolvan a asi zkusím ten Tussin.
S cibulí by me vyhodil. On nevypije ani čaj s medem. Jo naučila jsem si ho na vodu, tak mi pije vodu :) striktně :D

Tak já doma když zavelím „Medicína!“, tak děti otvírají pusu, maximálně se s obavou zeptají, jestli je sladká (což ta cibule je), takže normálně ze lžíce spolknou. Vyhazuje mě s tím spíš manžel, kterému to hrozně smrdí.

carola
Kelišová 6698 příspěvků 14.02.18 08:43
@Mandarinka01 píše:
@nini77 Pres den na vykaslavani Mucosolvan a na noc Stoptusin, ten kasel tlumi, aby se dite vyspalo.

přesně tak.

mumisek79
Extra třída :D 12041 příspěvků 14.02.18 09:04

@nini77 já teď lecim Levopront - je na předpis…a hlavně vlhcit vzduch
Hezky den a brzké uzdravení

LLenule111
Závislačka 3353 příspěvků 3 inzeráty 14.02.18 09:13

@nini77 Na noc na kašel jsem dávala fenistil kapky a stoptussin.

AstraG
Závislačka 4396 příspěvků 14.02.18 09:17

Na kašel kupuju jen stoptusin, nám pomáhá.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >