Absence opakování po rodičích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sebjan
Stálice 60 příspěvků 09.08.19 22:03
Absence opakování po rodičích

Ahoj holky,

řeším teď takové dilema, syn bude mít za měsíc 18mesicu ale je totální lemra. Odmítá cokoliv opakovat krom berany duc a nebo indiána(placam mu dlani na pusu a on huci). Nějaké paci, paci nebo papa vůbec vždy se má mě tváří jak na totálního idiota. Navíc neukazuje na věci venku. Má k tomu ještě období vzdoru, takže vysvětlit si nenechá vůbec nic a ani neposedí, pořád kramari a jezdí si s autickama apod. Už začínám mít kopřivku, že bude snad autista ????. Jako mimino byl šílené, měl respektive určitě ještě má vysokou dráždivost, takže jen řval, rval a řval. Takže v období kdy jsem do něj měla tlačit dětské říkanky nebylo kdy, protože krom revu měl všechno na salámu a teď i když se snažím on už má jiné starosti a dělat to nechce. Na druhou stranu moc dobře ví, co po něm chci u prostrkavadla, navlékání kroužku apod. Takže jak je vidět chápe a rozumí. Nicméně on nikdy nebyl standartní dítě ale z autismu mám fakt obavy ten je pro mě totální strašák. Máte některá nějaké zkušenosti? Jinak leze na nábytek, dělá bordel, neřeší žádné stejno barevné oblečení apod. Diky :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 16205 příspěvků 09.08.19 22:06

Hele to popisuješ naše mladší dítě, klid nemusí být cvičená opička hlavně že rozumí a chápe

Petula306
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 09.08.19 22:14

Klid, prostě ho to nebaví :) nepodléhejte tomu strašení autismem :) je to kluk tak ho baví auta a lumpačiny :)

sebjan
Stálice 60 příspěvků 09.08.19 22:19

@ka2ka no já mám hlavně strach z toho dotazníku, jsou tak vyloženě věci, které jsem zmínila a on je nedělá. Takže už mám obavy, bůh ví kam nás budou posílat a jelikož jsem to už zažila jak byl malý tak si to teď hrozně beru. Manžel je flegmos ten prostě říka, že se to někdy naučí až bude chtít ale zrovna tohle se dost sleduje a on to zas nedělá :smile: :smile:. Buď začnu chlastat a nebo nevím, teď ho zas pořád pozoruju a spekuluju jestli má nějaké příznaky autismu a nebo ne :?

Petula306
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 09.08.19 22:20

@sebjan já už teď vím, že se jim na celý dotazník vyprdnu. Máte asi doma osobnost :) je to prcek a baví ho jiné věci než vy chcete :)

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16205 příspěvků 09.08.19 22:21

@sebjan ale nebudou vás posílat nikam řeknou že vám dají ještě půl roku a pak se uvidí, dotazník je kravina naprostá, starší by dotazníkem neprošel ani náhodou a omylem a je naprosto v pohodě

sebjan
Stálice 60 příspěvků 09.08.19 22:22

@Petula306 to teda, když něco dělá tak je mu sumak, že já něj volám, včera pro změnu dělal scénu v zoo, slehl tam sebou na zem, protože mu nějaká holčička slohla u koz ty dětské kolečka :D. Dneska při běhu po bytě řekl něco jako mama a když mu pak řeknu řekni máma tak se mi stora v nose apod ale neřekne ani prd :D

Petula306
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 09.08.19 22:23

A ještě vám řeknu, že abych svoji dceru učila říkanky, musím se je nejdřív naučit já. Nebo se je naučí až ve školce. Proč by měl náš život stál na říkankách? Že je někdo dal do tabulek? Můžu ji učit hromadu jiných věcí.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16205 příspěvků 09.08.19 22:25
@sebjan píše:
@Petula306 to teda, když něco dělá tak je mu sumak, že já něj volám, včera pro změnu dělal scénu v zoo, slehl tam sebou na zem, protože mu nějaká holčička slohla u koz ty dětské kolečka :D. Dneska při běhu po bytě řekl něco jako mama a když mu pak řeknu řekni máma tak se mi stora v nose apod ale neřekne ani prd :D

chceš po něm věci na který má spousty času

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16205 příspěvků 09.08.19 22:26
@Petula306 píše:
A ještě vám řeknu, že abych svoji dceru učila říkanky, musím se je nejdřív naučit já. Nebo se je naučí až ve školce. Proč by měl náš život stál na říkankách? Že je někdo dal do tabulek? Můžu ji učit hromadu jiných věcí.

já taky neučila říkanky jsem zjistila že žádný neumím :roll:

sebjan
Stálice 60 příspěvků 09.08.19 22:27

@Petula306 já taky nejsem zastáncem říkanek, básniček apod. Od kamarádky dcera je o sedm týdnů straší jak nás Misan a ona prostě ukazuje na věci, atd. A ten náš kakabus? :D Nic, buď jen natáhne ruce a nebo si pod to stoupne a zařve :D :D :D :D

Petula306
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 09.08.19 22:27

Na jednu stranu se pořád hlásá, že se dítě nemá omezovat jeho osobnost (s čímž zrovna nesouhlasím) ale na druhou, když teda je osobnost a nedělá striktně co chce rodič, hned se řeší jestli je „normální“. Babička pořád chtěla, abych říkala „Lulu jako z Honolulu“, byla jsem malá a L mi nešlo. Doteď vím, co jsem si o ní myslela :jazyk:

Petula306
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 09.08.19 22:29

@ka2ka mě se v herničce líbila jakási o bramboře :) tu se teda naučím :P
A pak umím Houpi, Houpi, kočka snědla kroupy, a koťata jáhly, po peci se táhly. A to si představím ta koťata jak jdou do teplíčka na pec s naducanýma bříškama :srdce:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16205 příspěvků 09.08.19 22:31
@Petula306 píše:
@ka2ka mě se v herničce líbila jakási o bramboře :) tu se teda naučím :P
A pak umím Houpi, Houpi, kočka snědla kroupy, a koťata jáhly, po peci se táhly. A to si představím ta koťata jak jdou do teplíčka na pec s naducanýma bříškama :srdce:

tak tu o koťatech znám jinak a tu o bramboře se naučil ve školce ta byla úžasná

Petula306
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 09.08.19 22:32

A ještě: Na mlynářově plotě, visí mrtvé kotě. Kdo promluví, ten to kotě sní :lol: :lol: :lol: to říkal kamarád synkovi před spaním. Chlapeček to miloval. Říct to pediatrovi tabulkáři, jedou všichni na uzavřené oddělení :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama