Absolutně nevím co to je

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 12:21
Absultně nevím co to je

Dobrý den. Vidím, že je vás tu hodně a že často víte jak pomoct, tak sem píšu. Je mi 15 let a na začátku prázdnin jsem si tam jak začíná tlusté střevo ho jakoby nahmatala? Nevím jestli je to ono, ale teď je leden a já to tam pořád mám. Nejsem nijak hubená, jsem normální holka. Někdy v září jsme šli k doktorovi. Prohmatal mi břicho a vzal krev. Nic se nenašlo a tak jsem prostě pokračovala normálně. Je to jakkdyby delší a VELKÝ ovál s kterým můžu pohybovat. Myslím si, že to je tlusté střevo, protože si to někdy nahmatu po straně skoro až k žebru. Někdy se stane, že mi to ani nejde nahmatat a někdy to je hodně vystouplé. Já se bojím, že by to mohlo být něco s vaječníkama. Neměl tady někdo něco podobného? Jo a zapomněla jsem dodat, že si pravidelně kontoluju břicho na zemi jestli ho mám souměrné. Někdy se stane, že mám tu pravou část omnoho výš a někdy úplně stejně jako levou

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 12.01.19 12:24

Kde přesně sis to cosi nahmatala?

Martanka92
Kecalka 340 příspěvků 12.01.19 12:25

Co zkusit znovu zajít k doktorovi? ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 12:25

No od pánve si nahmatu pravou stranu a ještě trochu spodek té věci.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 12.01.19 12:30

Jestli tě to tak nervuje tak si nech udělat ultrazvuk ať zjistí co přesně si nahmatáš. Ale doporučuji se tolik nesledovat…

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 6 inzerátů 12.01.19 12:35

A co chces slyset tady,kdyz Ti doktor rekl,ze jsi v poradku? :nevim: mozna bych priste navstivila doktora,co Ti vysetri hlavu :zed: jo a soumernost bricha je pekna kravina,podivej se na nejaky obrazek,kde jsou jake organy a zjistis,ze prava strana bricha nikdy nemuze byt stejna jako leva :roll:

Aristolochia
Kecalka 229 příspěvků 5 inzerátů 12.01.19 12:43

Myslím, že sis nahmatala hovn.o.

free333
Generální žvanilka 21810 příspěvků 12.01.19 12:46
@Anonymní píše:
No od pánve si nahmatu pravou stranu a ještě trochu spodek té věci.

Hlavně aby to nebyl Vetřelec, to je hned 8)

lesni.skritek
Kecalka 133 příspěvků 12.01.19 12:59

Nech si udělat ultrazvuk, takhle hmatatelná by mohla být třeba skybala (zatvrdlá stolice, krerá obtéká)…

Murka
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 1 inzerát 12.01.19 13:02
@Aristolochia píše:
Myslím, že sis nahmatala hovn.o.

Přesně to jsem chtěla napsat. Máma má po xy břišních operacích, téměř nemá břišní svaly a stěnu, a tlusté střevo si běžně nahmatá. Pokud je střevo plné, tak je samozřejmě hmatatelné lépe, u mamky je dokonce vidět.

Verun83
Echt Kelišová 9245 příspěvků 33 inzerátů 12.01.19 13:13

To bude plne strevo. Klid. Take to tak mivam.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 22:09

No jo, ale když je to tak celý den?

Tyna32
Povídálka 16 příspěvků 26.01.19 08:53

Rakovina vaječníku to pravděpodobně nebude. Nesedí mi k tomu ale nic. Opravdu s tím můžeš pohybovat atd?

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >