Kde všude může pálit žáha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 20:02
Prosim o radu!!!!!! Dekuji moc

Prosim vás. Jsem asi úplně pitoma, ale kde vsude může palit zaha? Muze palit i lehce pod žebry(mezi zebry dolni cast…trochu i zaludek) Protoze ja jsem byla vzdycky zvykla…ze na hrudi..jenze ted tomu tak neni…
Nebo myslite, ze je to neco vazneho? Dekuji…
Popripade, co muze pomict…tvaroh atd? Dekuji :oops:

Reakce:
BaMaK
Závislačka 2950 příspěvků 35 inzerátů 11.01.19 20:05

Může pálit i níž. A pomůže… Každému něco jiného. Mléko, soda, čistá voda, nějaké pastilky třeba renie…

Térouš
Echt Kelišová 8405 příspěvků 11.01.19 20:08
@Anonymní píše:
Prosim vás. Jsem asi úplně pitoma, ale kde vsude může palit zaha? Muze palit i lehce pod žebry(mezi zebry dolni cast…trochu i zaludek) Protoze ja jsem byla vzdycky zvykla…ze na hrudi..jenze ted tomu tak neni…
Nebo myslite, ze je to neco vazneho? Dekuji…
Popripade, co muze pomict…tvaroh atd? Dekuji :oops:

Pálení záhy může být cítit podél celého jicnuy, tzn. Od dutiny ústní až dolů k žaludku. Žaludek může bolet ve vrchní části, hlavně tam, kde je zaklopka. Ta se dost často pálením záhy dostane do zanetliveho stavu, stejně jako jicen. Někdy bolí i v zádech. Dá se zaměnit se srdeční stenokardii.
Mléčné výrobky určitě ne. Antacida krátkodobě Rennie, Gaviscon. Při dlouhodobém problému gastroenterologie.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 11.01.19 20:13

Četla jsem, že pomáhají okurky. Krátkodobě pomůže mléko, ale nakonec pálení žáhy ještě zhorší.

vokishka
Extra třída :D 13252 příspěvků 11.01.19 20:14

běžně mě pálí žáha i vzadu, cítím to na zádech.

Boudová
Kelišová 6062 příspěvků 2 inzeráty 11.01.19 20:26

me palela driv skoro denne. Nic mi nepomaha. Vysetreni nic nezjistila „jen“ prekyseleny zaludek. Tak sem leta brala Omeprazol a po paleni ani pamatky. Ted uz me to dlouuho nepalilo i bez leku.

atominnka
Generální žvanilka 21901 příspěvků 11.01.19 22:12

Mně pomáhala voda s citronem. Citron, ač je kyselý, tak je to zásada a neutralizuje.

Halamka
Závislačka 3801 příspěvků 12.01.19 06:15

Omeprazol je výborný, ten zabírá u mě hned a na dlouho.
Potom ležet na levém boku, někdy mi pomůže i žvýkačka, když nemám nic jineho po ruce.
Mléko vůbec a kyselé mi to občas i zhorsilo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >