Kde všude může pálit žáha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petra087
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 20:02
Prosim o radu!!!!!! Dekuji moc

Prosim vás. Jsem asi úplně pitoma, ale kde vsude může palit zaha? Muze palit i lehce pod žebry(mezi zebry dolni cast…trochu i zaludek) Protoze ja jsem byla vzdycky zvykla…ze na hrudi..jenze ted tomu tak neni…
Nebo myslite, ze je to neco vazneho? Dekuji…
Popripade, co muze pomict…tvaroh atd? Dekuji :oops:

Reakce:
BaMaK
Závislačka 3039 příspěvků 18 inzerátů 11.01.19 20:05

Může pálit i níž. A pomůže… Každému něco jiného. Mléko, soda, čistá voda, nějaké pastilky třeba renie…

Térouš
Echt Kelišová 8688 příspěvků 11.01.19 20:08
@Anonymní píše:
Prosim vás. Jsem asi úplně pitoma, ale kde vsude může palit zaha? Muze palit i lehce pod žebry(mezi zebry dolni cast…trochu i zaludek) Protoze ja jsem byla vzdycky zvykla…ze na hrudi..jenze ted tomu tak neni…
Nebo myslite, ze je to neco vazneho? Dekuji…
Popripade, co muze pomict…tvaroh atd? Dekuji :oops:

Pálení záhy může být cítit podél celého jicnuy, tzn. Od dutiny ústní až dolů k žaludku. Žaludek může bolet ve vrchní části, hlavně tam, kde je zaklopka. Ta se dost často pálením záhy dostane do zanetliveho stavu, stejně jako jicen. Někdy bolí i v zádech. Dá se zaměnit se srdeční stenokardii.
Mléčné výrobky určitě ne. Antacida krátkodobě Rennie, Gaviscon. Při dlouhodobém problému gastroenterologie.

pedigka
Ukecaná baba ;) 2094 příspěvků 11.01.19 20:13

Četla jsem, že pomáhají okurky. Krátkodobě pomůže mléko, ale nakonec pálení žáhy ještě zhorší.

vokishka
Extra třída :D 14874 příspěvků 11.01.19 20:14

běžně mě pálí žáha i vzadu, cítím to na zádech.

Boudová
Kelišová 6088 příspěvků 3 inzeráty 11.01.19 20:26

me palela driv skoro denne. Nic mi nepomaha. Vysetreni nic nezjistila „jen“ prekyseleny zaludek. Tak sem leta brala Omeprazol a po paleni ani pamatky. Ted uz me to dlouuho nepalilo i bez leku.

atominnka
Generální žvanilka 22273 příspěvků 11.01.19 22:12

Mně pomáhala voda s citronem. Citron, ač je kyselý, tak je to zásada a neutralizuje.

Halamka
Závislačka 4051 příspěvků 12.01.19 06:15

Omeprazol je výborný, ten zabírá u mě hned a na dlouho.
Potom ležet na levém boku, někdy mi pomůže i žvýkačka, když nemám nic jineho po ruce.
Mléko vůbec a kyselé mi to občas i zhorsilo.

Váš příspěvek
Reklama